Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi értelme van így az életemne...

Mi értelme van így az életemnek? 17L

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok.Már most semmi értelme az életemnek.Nincsenek barátaim se pasim még jól se nézek ki.Ocsmány fejem van ráadásul kb már túlsúlyos vagyok.Abból áll az életem hogy eszek meg fekszek.Most is az osztálytársnőim csinosabbnál csinosabb ruhákba mennek bulizni én meg itthon punnyadok a szüleimmel és a macskáimmal.Semmit se szeretek magamba.Ráadásul tök idegesítő vagyok,meg hülye nem értek semmihez és semmit sem csinálok jól.Téli szünetbe is reggeltől estig a gép előtt ülök.Ha valaki sorstársam látja ezt az írjon privátba legalább ne unatkozzunk annyira :/
2014. dec. 31. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor 17 vagy 16 éves vagy
2014. dec. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Most 16 vagy 17 eves vagy?:D
2014. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Na ráadásul azt se tudja hány éves..
2014. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Na most akkor 16 vagy 17 éves vagy? Ha meg szar az életed tegyél ellene, nem nehéz. Mondjuk kezdj el fogyózni és sportolni. Szerezz barátokat! Ne sajnáltasd magad!
2014. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 RRR ***** válasza:

felismerted a hibáid

első lépés arra ,hogy normális csaj legyél

2014. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha kicsit idősebb lennél küldenék repülőjegyet, hogy költözz ide.


Szóval ne add fel. Nem én vagyok az egyetlen magányos férfi a világon aki szeretne egy társat.

2014. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Ne abból álljon az életed, hogy eszel meg fekszel. Így persze, hogy már túlsúlyos vagy. Barátaid miért nincsenek? Ismerkedj az emberekkel, osztálytársakkal. Nem elhagyni kell magadat, hanem tenni azért, hogy jobban élvezd az életet.
2014. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nincs ocsmány nő, csak ápolatlan, igénytelen.

A másik hiba, h ne másoknak akarj megfelelni, jó a ló túlsó oldalára se kell esni, de azért legyél önmagad is.

Szedd össze magad, szépülj meg kívül-belul, tanulj, szerezz egy jó szakmát aztán lesz pasi is meg minden!;)

2014. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

16 vagy 17 xDD

ettől még nem vagy rossz ember. Most szenvedsz, és nehéz, de majd idővel... nyugi

2014. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nézd ha nem tetszik így az életed, akkor tegyél érte, hogy jobb legyen. Elsőként hozd magad formába, ha nem kreténeket akarsz barátnak, baráti társaságnak.


Ép testben ép lélek!


Egy jó külsejű csaj folyamatosan elismerést kap környezetétől, nem csak partnerként szóba jöhető férfikorosztálytól, hanem még az ovisoknak is szimpatikusabb.

2014. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!