Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy időben a számomra nagyon...

Egy időben a számomra nagyon szép lányok után vágyakoztam, majd pár csalódás után váltottam és az átlagos lányoknál kezdtem, viszont most azt látom, hogy kinézettől független, hogy koppanok-e, így megint felbátorodtam, valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
Egyszóval egy időben elkezdtem ott is meglátni a szépségeket, ahol addig nem láttam és apróságokra is figyelni (Abban reménykedve, hogy megértőbb női szívekre találok.), de azt veszem észre, hogy a nők kb. egyformán büszkék, tehát kinézettől majdnem független, hogy lehet-e velük ismerkedni. Egyedülálló F/25 felett.

2015. jan. 1. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ìgy van ahogy mondod.
2015. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyformák. van minden kategóriában nagyon szép és nagy genyó.. kár ilyen idétlenül gondolkozni, embereket nem lehet rendszerezni ilyen téren.
2015. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1.: Köszönöm a megerősítést, én is így gondolom, egy kis sportolás, ügyeskedés a melóban és símán lehet az embernek bárkinél esélye udvarolni!
2015. jan. 1. 22:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez kb a férfiakra is igaz. Bárkitől kaphatsz hideget, meleget.

Attól, hogy valaki szerinted nem olyan szép, hanem csak átlagos, nem biztos, hogy másabb lesz veled, csak azért, mert végre összejöhetett valakivel. Köztük is van mindenféle, a te szavaiddal büszke vagy akinek nem jössz be.

25N

2015. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2.: "egyformák. van minden kategóriában nagyon szép és nagy genyó.. kár ilyen idétlenül gondolkozni, embereket nem lehet rendszerezni ilyen téren."


Nem pontosan értem, hogy mire gondolsz. Igen, ez így van, de rendszerint pár hónap után kiderül, ha figyelmes az ember, hogy ki van a vonzó külső mögött! (Igaz, de írtam, is, hogy "szerintem", tehát a szépség szerinti "rendszerezés" szubjektív teljesen!)

2015. jan. 1. 22:10
 6/10 A kérdező kommentje:
4.: Igen, pont ezt tapasztaltam, egy szerintem átlagosan szép nőről, akinek régóta udvarolni akartam, kiderült, hogy "lepik" a jobbnál jobb pasik, több férfi érez utána reménytelen érzelmeket és ő már elég idős, de még mindig keres és válogat. (Érdekes tapasztalat volt, mert ki gondolta volna róla!) Egyszóval lányok, sohase adjátok fel, mert nektek is van esélyetek a jó kiállású, sportos férfiaknál!
2015. jan. 1. 22:15
 7/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Arra gondoltam, hogyha megfigyeled van hogy bombázó jár hatalmas nyomorékkal, van hogy nulla embernek van hihetetlen szép barátnője... annyira szubjektív minden..tehát nem lehet azt mondani hogy ez egy szép csaj ezért tuti genyó, és azt se hogy jó ez ronda mint a bűn ezért jófej lesz, mert ez nem igaz. Van a nőknek egyfajta sajátosságuk, ezekben kicsit eltérnek egymástól, de csak akkor fogsz egy nőt felszedni ha bejössz neki, nagyon kevés ellenpélda van, nekem ez a tapasztalatom..

2015. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7.: Egyetértek! Én inkább úgy fogalmaznék, hogy nem te szeded fel a nőt, hanem ő téged. (Persze én, legalább érintőlegesen szeretem tartani a láttszatot, mintha mégis fordítva lenne.)
2015. jan. 2. 23:24
 9/10 anonim ***** válasza:
te szeded fel, de ők választanak :)
2015. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, így talán helyesebb. :-)
2015. jan. 4. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!