Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kegyetlenűl helyes vagyok. A...

Kegyetlenűl helyes vagyok. A csajok sírnak értem, de nem tudok minden csajnak eleget tenni. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 01:31
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Kezdj pasikkal, mondjuk velem.
2015. jan. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
66%

kamu!


csinálj úgy mint én, rakd magasra a lécet és máris kizártad a 99%-át a rajongóidnak :P

mintha én írtam volna dr.fétis mi hasonlóképp gondolkodunk.

Csak én nő vagyok.:D

na bizonyítsd be hogy kegyetlenül helyes vagy fogadok találok benned is hibát! küldj fotót kérdező majd utána öngyilkos leszek mert halálosan beléd fogok esni..:P

2015. jan. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 Noren1989 ***** válasza:
100%
Felkelni a félálomból, kisfiam, biliből kivenni a kezedet, szépen kikapcsolni a netet, és aluszkálni tovább.
2015. jan. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Full brutálisan kegyetlenűl helyes vagyok...sokan utálnak ezért...azt mondják rám hogy "gyilkos".

Nem tehetek róla,hogy szép vagyok!

2015. jan. 3. 01:50
 15/39 anonim ***** válasza:

küldj egy képet, én megmondom hogy nem vagy helyes, és nem fogok hazudni :D 15/L

(csak azért mert kíváncsi vok, és másrészt nem tetszhet nekem senki, harmadrészt megnyugtatlak, hogy van egy lány, aki szerint nem vagy kegyetlenül helyes, és nem vok melegxd)

2015. jan. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Nem akarom,hogy te is kinyírd magad.
2015. jan. 3. 02:06
 17/39 anonim ***** válasza:
#15: az igazi locsogós liba, ilyenektől mentsenek meg.
2015. jan. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

ugyan kérlek :D (aszexuális vagyok) de ezt nem akartam elmondani mert így csalás, na mindegy, nem kell aggódnod, szerintem kamuzol, de ha nem kapsz egy kegyetlen kritikát az állított kegyetlen jókinézetedre

de kamugyanús vagy nagyon :D

2015. jan. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

ugyan kérlek :D (aszexuális vagyok) de ezt nem akartam elmondani mert így csalás, na mindegy, nem kell aggódnod, szerintem kamuzol, de ha nem kapsz egy kegyetlen kritikát az állított kegyetlen jókinézetedre

de kamugyanús vagy nagyon :D küldj képet magadról, akkor is ha nem vagy helyes xd :P

2015. jan. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

ugyan kérlek :D (aszexuális vagyok) de ezt nem akartam elmondani mert így csalás, na mindegy, nem kell aggódnod, szerintem kamuzol, de ha nem kapsz egy kegyetlen kritikát az állított kegyetlen jókinézetedre

de kamugyanús vagy nagyon :D küldj képet magadról, akkor is ha nem vagy helyes

2015. jan. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!