Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kegyetlenűl helyes vagyok. A...

Kegyetlenűl helyes vagyok. A csajok sírnak értem, de nem tudok minden csajnak eleget tenni. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 01:31
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
én meg olyan helyes vagyok, hogy brit tudósok is bebizonyították, hogy ha valaki meglát, az többet nem tud létezni nélkülem .(
2015. jan. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
:'D Na jól van én mentem aludni :DDD Köszönöm kérdező, egész nap beteg voltam de ez most jót tett, napok óta nem nevettem ekkorát :D
2015. jan. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Multkor lementem gyurni egy kicsit.

Hát nem rendőrök jöttek érte?-.-

Kérdezem tőlük"mi van"?

Erre ők"azt akarod,hogy még több csaj kinyírja magát érted?"


Tehetek én róla,hogy ennyire jol nézek ki?-.-

2015. jan. 3. 03:11
 34/39 anonim ***** válasza:
25%

szerintem senkid nincs te kis kamu féreg

azt hiszed magadrol hogy szép helyes gyerek vagy közbemeg mereszted a kis pö..öd a géped előtt... nem lehetsz több mint 9éves kisb...zi

2015. jan. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Én tudok egy megoldást de ne mond el senkinek....meg kellene dugványoznod anyukád és akkor születne még egy ily szőke herceg és akkor több lányt tudnál boldoggá tenni.Naaa?
2015. jan. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Ilyen szép gyerek ritkán születik....
2015. jan. 3. 16:42
 37/39 anonim ***** válasza:

Ez szerintem is kamu. Még ha igaz is lenne, hogy helyes vagy, az emberek nem fogják megölni magukat miattad. Ilyen nem létezik, hacsak sok amúgy is öngyilkosságra készülő emberekkel veszed körül magad.


Mondjuk meg azt nem értem, hogy mire jó ez a sok hazudás. Amúgy sem fog téged semmire előre vinni az életben, ha a gyakorira kamu kérdéseket teszel fel. És akkor meg mi az értelme ennek az egésznek?

2015. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 prekofanni válasza:
Azt ugye tudod édes kis cuki pofa hogy az ilyeneket nevezik önbizalomhiányosnak és anyakomplexusosnak?! Ha meg igaz is , bár erre 0,0001% esély van akkor is kötve hiszem, hogy valaki kinyírta magát érted. Hacsak bele nem fulladt a röhögésbe mikor meglátott és közölted vele mennyire helyes vagy !
2015. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Poén kérdés volt, ha eddig nem jöttetek volna rá :D
2015. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!