Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kezdő csajozósként egy rossz...

Kezdő csajozósként egy rossz tapasztalat, a nők hány százaléka ilyen?

Figyelt kérdés

tehát, kezdő csajozós lennék... szórakozóhelyen vagyunk. Kinéztem, egy lányt, egyedülálló. Amikor megérkeztünk, rögtön vittem volna táncolni, csak még cipőt cserél, kabátot letesz stb. jó, itt várom. 10 perc, másik pasival jött, és ment be táncolni, rám se nézett, hogy ott várom e. Persze jól ott is hagytam az egészet, amúgy nem a pasija, mert azt már láttam mással kézenfogva.


Mire számitsak? A nők hány százaléka ilyen felülete BOCSÁNAT feledékeny?


2015. jan. 3. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
ja azt az a csaj mi a rákért nem látott téged másik csajjal? mert egy palfazs vagy?
2015. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem jöttél be neki, van ilyen, csak nem akarta a szemedbe mondani. Lesz még ilyen ne aggódj, de ezen fölösleges annyit agyalni.
2015. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 To7ka ***** válasza:
71%

Mi? Egyedülálló csaj akinek a pasiját láttad kézenfogva?:D Vagy a srácot akit helyetted vitt táncolni láttad mással kézen fogva?

Lelettél rázva. Egy szórakozóhelyen nagyon nagyon sűrűn előfordul, nem a legjobb terep a "csajozáshoz", pláne nem egy kezdőnek. Ott valami fene jó első benyomást kell tenned, mert tudja minden lány, hogy aznap este még 100 másik srácot is le kell vakarniuk. Nem felületes se nem feledékeny. Ritkán merik megmondani, hogy bocsi nagyon nem tetszel nekem, hanem keresnek egy laza kifogást (általában a "van barátom" szokásos), és lehet az a srác a barát-barátja volt a lánynak, és direkt miattad kérte meg, hogy egy darabig kísérje már táncolni. Vagy őt már korábban kinézte a lány és örült, hogy látja, vagy egyszerűen jobban bejött neki mint Te.


Nem a lányokon múlik, hogy leráznak-e, és nagyon nagyon sokszor lefognak rázni míg 1-1 lánynál eljutsz pár szóváltásig, közös táncig, még kevesebbel lesz belőle csók, és alig párral fordulhat elő, hogy számot cseréltek és kapcsolat lesz belőle (annál még az is gyakoribb h felmegy hozzád).

2015. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nem feledekeny, hanem csak szimplan udbariatlan. Ja es nagy szazalekuk ilyen (en is no vagyok). Sajnos illemtan ma mar nincs a tancparketten es a bulihelyeken. Valoszinuleg a kinezett csaj nem.merte neked a szemedbe mondani, hohy veled nem szeretne tancolni es ezert huzta az idot mindenfele cipocsere stb.vel es biztos nagyon orult, hogy kozben valaki meg fel is kerte es igy teged kikerulhetett. Ezen azonban ne sertodj meg. Legkozelebb vagy legyel kitartobb (max. egyszer kenytelen lesz a szemedbe mondani hogy nem jossz be neki de akkor legalabb egyenes valaszt ad es nem maradnak ketsegeid :-)). Egyebkent csajozz tovabb nyugodtan nagyon sok maganyos csaj es elobb-utobb belebotlasz egy normalisba, addig meg csiszold a sajat modorod is, olvassgass a neten hogyan kell csajozni stb. ;-).
2015. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Barras válasza:
Ne vedd a szívedre. Valószínűleg nem volt ismerkedős passzban. Finoman lekoptatott, mert nem akart megbántani egy visszautasítással. Az, hogy nem akar veled táncolni egy lány,nem feltétlenül azt jelenti, hogy valami szörnyű mocsári trollnak tart, és emiatt el kell bujdokolnod :-) minden férfival történik ilyen.
2015. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

jajjmár...

tudod mi tetszik a leginkább egy csajnak? ha letojod...

nincs ami jobban felizgatná őket egy buli után mintha megígéred hogy keresed majd és akkor lehet azt gondolja másnap, hogy hááát nem muszáj ha nem, utána következő nap már elgondolkozik miért nem keresed, harmadik nap pedig már megőrül érted

ötöt szádra ne végy, akkor már mind1


kicsit olyan ez mint a kézigránát

legyen akár milyen gáz estétek, a 3 napos szabály mindig működik

2015. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy én túlságosan igazságos vagyok, volt már, hogy rám tapadtak ronda, dagi nők, mégsem igy bántam el velük...


morálisan nem tudom megengedni magamnak, hogy igy "elfelejtsek" valakit.

2015. jan. 3. 14:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen rossz helyen próbálkozol. A szórakozó hely a nagydumás, jó kiállású, határozott srácoknak való, ott kb csak ők sikeresek. Ha kicsit csendesebb, nyuszibb, érzékenyebb srác vagy, máshol kell próbálkoznod.
2015. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ja mert kezdő csajozó vagy

aztán rájössz majd magadtól is, hogy a próbálkozások igén kis %-ából lesz valami

a lányok egyébként valamiért sosem azokat a srácokat nézik az ilyen helyeken akik nem táncolnak lánnyal, hanem akik igen

2015. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a csába találsz jobbat. Lesz ilyen még és olyannál próbálkozz aki egyedül van. Az ilyet hagyni kell menni. Írhatnék jelzőt rá de felesleges. Fogd fel úgy lesz az is szottyad bőrű vénasszony, és minek pazarolnád rá az amúgy is kevés idődet..
2015. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!