Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismeri valaki a 6tin nevű...

Ismeri valaki a 6tin nevű alkalmazást?

Figyelt kérdés
Aki ismeri: tudnátok róla írni pár dolgot, tapasztalatokat?

2015. jan. 3. 16:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Persze, becsületes nevén Tinder, amolyan társkereső féle. Nekem eddig nem sok sikerem van rajta, bár nem épp előnyös kép van rólam kinn :)


23/F

2015. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
6tin = Tinder csak nincs WP-re hivatalos app.
2015. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Én egy napja próbálgatom, de az a tipikus túl szép, hogy igaz legyen kategória!

Megadtam, hogy a tartózkodási helyem (Kispest) közelében 5 km körön belül mutasson lányokat és máris jöttek sorra a szebbnél szebb csajok...

Eleinte megnézegettem mindegyik képet mindenkinél és hát nem igazán tudtam volna egyikőjükre se mondani, hogy nem tetszik...

Aztán mikor már fél órája csak a képeket nézegettem, kezdett gyanús lenni...

Elkezdtem csak randoom nyomogatni a lájk gombot, és gyakorlatilag 5-10 percig csak folyamatosan nyomkodtam a lájkokat, már meg se néztem hogy hívják, hány éves, milyen messze lakik, stb hanem csak "az alkalmazást teszteltem" úgymond...

Kb 10 perc után elfáradt a kezem és a szemem, úgyhogy abbahagytam...

Persze egy nap alatt még senkivel se volt match, úgyhogy érdekes...

Sehol egy egyezés, sehol egy csúnya nő...

Szerintem kamu az egész...

Bár az igaz, hogy találtam egy lányt, akit személyesen is ismerek futólag és a fotókon felismertem, de valahogy nem tudom elhinni, hogy tényleg minden csaj ennyire szép és kívánatos, sehol egy "elmegy" kategória, vagy egy "na jó, ő már nem tetszik" típusú lány... ez az a tipikus túl szép, hogy igaz legyen kategória... :(

Társkeresőn valahogy nem épp ez a felállás tárult elém, ez meg mintha csak egy Disney mese lenne :D

Jó lenne találkozni valakivel személyesen és letesztelni, hogy valóban működik-e ez a mizéria...

2015. jan. 3. 16:10
 4/21 anonim ***** válasza:
volt két match-em kispesten. Szerintem sokan felteszik, és utána látod őket a listában, de lehet letörölték vagy hasonló.
2015. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Ja, meg még valami!

Próbáltam azt is, hogy a lehető legkisebb, (1 km) sugarú körre állítottam a keresési határt és úgy is volt 8-10 találat...

Ez még eddig normálisnak is tűnne...

Csakhogy mikor pár perc alatt "elfogyott" a kínálat, letettem a telefont, és 5-10 perc múlva néztem csak rá újra...

Megint talált a keresés során 5-10 csajt...

Aztán mikor őket is "kipipáltam", megint letettem 5-10 percre...

És képzeljétek, minden egyes újra megnyitás és keresés során, volt még pár találat...

Most akkor felmerül a kérdés, hogy előtte miért nem volt?

Nem hiszem el, hogy 1 km sugarú körön belül percenként felrakja valaki ezt az alkalmazást...

Furcsa meglehetősen!!!

Ha fizetős lenne, azt gondolnám, hogy valaki ebből kaszál q*va nagyot, hogy vadássza a netről a jobbnál jobb képeket és tölti fel egy adatbázisba, ahonnan egy randoom generátor véletlenszerűen generált női nevekkel rakja elénk ezüst tálcán a találatokat...

Na de ingyenes az alkalmazás, tehát nem látom benne a hasznot lényegében...

De akkor meg mégis hogy van ez? :O

2015. jan. 3. 16:20
 6/21 A kérdező kommentje:
#4 és mi lett abból a 2 matchből? :)
2015. jan. 3. 16:22
 7/21 anonim ***** válasza:
az egyikkel randi, de nem volt szimpatikus, nagyon beképzelt volt, a másikkal meg beszélgettünk és egyszer csak törölt.
2015. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hmm...

Akkor ezek szerint nem feltétlen kamu az egész egyben...

De akkor se értem, hogy hogy létezhet, hogy csak szép lányokat, nőket találok vele, és tényleg ennyit...

Miért nincs ez így az utcán is?

Az utcán nagy többségben azért inkább csak a nem rossz, de nem csúcs kinézettel találkozok, és bőven akadnak nem tetsző nők is...

Itt miért nem? :O

2015. jan. 3. 16:36
 9/21 A kérdező kommentje:
Egy nő is írhatna már végre, hogy a másik oldalt is halljuk már egy kicsit...
2015. jan. 3. 21:47
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nő...

Itt egy pár válasz :

-Üdv a XXI. században ahol tarol a net, simánkképzeld el, hogy rövid időn belül annyian regelnek. Csak nézz meg egy komolyabb megosztast az fb-n...

-Azért vannak főleg szebb nők, mert itt csak a kép dönt. Egy példa erre, hogy itt egy kép nélkülit dobsz balra, míg egy másik társkeresőn elolvasod a reglapjat, s ha olyat olvasol rá írsz...

2015. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!