Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy írjak rá? Eléggé tetszik...

Hogy írjak rá? Eléggé tetszik és valami olyasmit szeretnék ami nem hagyományos.

Figyelt kérdés
Miután rá írtam, hogy szia...Nem akarom azt írni, hogy mizu? Szerintem ez annyira átlagos meg, hát nem is ismerjük egymást..Még egyébként én vagyok a lány ő pedig elvileg nagyon félénk ezért terveztem, hogy én kezdeményezek és nem várom meg míg ő összeszedi magát...köszönöm előre is !

2015. jan. 4. 12:06
1 2
 1/12 talicska012 válasza:
mondjuk . "szia, leszophatlak?"
2015. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok??
2015. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
sült krumpli? o.O
2015. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jöszöl-e vagy maradol?

Ezzel mindent ellehet mondani .

2015. jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit elegánsan megtehetsz, hogy egyik képét úgy dicséred, hogy közben kérdezel tőle, ezzel válaszra készteted.


Pl. közösségi oldalon van túrázós/bringás/síelős, város főterén kávézós/sörözős, stb. képe, akkor mondhatod neki hogy tetszik neked ez a hely, és ő is egész jó a képen, hol készült. Ha tetszel neki, örül hogy ezzel gurítottal neki labdát az ismerkedés folytatásához.

2015. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én 16 éves vagyok csak, hogy segítsek dokat olvasok és ő is.. Ő pedig 19 éves ! Sültkrumpli :D <3
2015. jan. 4. 12:22
 7/12 anonim ***** válasza:
,,Szia!Nagyon szimpatikus vagy,szívesen megismernélek!Ha te is hasonlóképpen gondolod,beszélgethetnénk." Ez elég jól hangzik szerintem.
2015. jan. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ráírtam azzal, hogy szia :)

Szimpatikusnak talállak ezért szeretnélek megismerni..te hogy vagy ezzel van kedved megismerni, beszélni?

2015. jan. 4. 12:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Túl kitárulkozó, amit írtál, nőnek ennyire nem illik kiadnia magát.
2015. jan. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"én vagyok a lány ő pedig elvileg nagyon félénk ezért terveztem, hogy én kezdeményezek"

Bocs, de te nagyon hülye vagy! A normális lányok nem kezdeményeznek!! Jeleket küldenek, meg szépen mosolyognak, de nem írogatnak meg nyomulnak! A k...rvák meg a r...bancok teszik ezt!

És nyomi félénk mulya po:csökkel is tilos kezdeni! Aki annyira nem életképtelen hogy felszedjen, az csak meg fogja keseríteni az életed a későbbiekben!!!

Legyen már eszed!!

2015. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!