Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mennyire zavar ha egy...

Lányok! Mennyire zavar ha egy srác arca anyajegyes?

Figyelt kérdés
"Van" pár anyajegyem.Nem kiállóak és kb. közepes méretűek,kivéve ami a szám felett van az kissé kiálló + a nyakamon van 2,egy kicsit nagyobb kissé kiálló oldalt, meg egy a tokámnál az is kicsit kiálló ilyen átlagos méretű.Engem k*rvára zavar és nincs is miatta önbizalmam :( (Majd később akarok leszedetni belőle.)
2015. jan. 4. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Nem az anyajegy számít. A BANKJEGY!!!
2015. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semennyire.

De magad miatt csinaltasd meg, ha rombolja az onbizalmad.

2015. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem régebben nem vonzott, sőt, nem is találtam vonzónak. Pár hónapja meg beleszerettem egy olyan srácba, akinek van 2 anyajegy az arcán, és egyáltalán nem foglalkoztam vele. Megfogott a személyisége, a hatalmas barna szemei, stb, stb.


Nyilván egy kell bizonyos szintű önbizalom az embernek, úgyhogy ha ez nincs meg, és az anyajegyek az okai, tegyél ellenük. :)

2015. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. És feltűnően szeplős vagyok, viszont nem szépséghibaként, hanem ismertetőjelként állok hozzá, 'viselem'. Neked is ezt javaslom :)
2015. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!