Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mennyire zavar, ha...

Lányok! Mennyire zavar, ha beszélgetés közben a srác rá-rá pillant a melletekre?

Figyelt kérdés
Mennyire zavaró ez? Van egy határ, ami alatt még oké, és utána már idegesítő? Vagy ez mindig zavar titeket?
2014. dec. 8. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Csajozós szöveg, ha a főnököd egy nő és ki akarod, h rúgjon:


- Miért bámulja a mellemet?

- Mert a feje túl ronda!

2014. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha van mit nézni, akkor 1-2x (inkább többször) min rá fogunk pillantani, ez ösztönös, nem lehet kontrollálni. persze telibe bámulni azér nemszoktuk, figyelünk, hogy ne vegyék észre
2014. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

3-as!

Mi csak azt hisszuk hogy nem veszik eszre! Szerintem tudjak ok jol hogy azt nezzuk csak nem szolnak rola :)

2014. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én beszélgetés közben nem szoktam, amúgy persze nem figyelhet mindig.
2014. dec. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Múltkor az egyik kolléga állandóan odapillantott, már kezdett zavarni.
2014. dec. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Marhára zavar. Tanuljon meg viselkedni, ez lenne az alap! Én sem bámulom, hogy mekkora farka van.
2015. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha folyamatosan bámulja valaki, akkor általában hirtelen, élesebb hangon közlöm, hogy szemkontaktus.

A reakció általában a teljes elvörösödés és ezek után a kényszeres szemkontaktus-tartás. Magamban ilyenkor mindig nagyon jól szórakozok :D

Ha csak rá-rá pillant, az egyáltalán nem zavar.

2015. márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha diszkrét és igyekszik rám, az arcomra meg arra is figyelni ami mondok, az nem zavar, de ha többet néz lefele mint fel, az már idegesítő.
2015. márc. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Egyem a drága szíveteket! Jól kirakjátok és elvárjátok a szerencsétlen pasiktól, hogy ne figyeljen rá? Ez így nem korrekt!!!!


/F.

2015. márc. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: "Szegény pasi" tanulja meg kontrollálni a viselkedését. majd én is jól megbámulom a feszülős nadrágos gyakorlós kollégát, esetleg megjegyzéseket is teszek, és majd meglátjuk, mit szól hozzá. Mer' hát mért vesz fel ilyesmit? Gyanítom, szarul érezné magát, és bunkónak tartana (teljes joggal).
2015. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!