Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mi az oka, hogy egy...

Lányok! Mi az oka, hogy egy szűz pasinak nincs esélye nálatok?

Figyelt kérdés

Az ismerkedésben már valószínűleg érződik, hogy még nem voltam nővel, mert nem úgy közeledek, nem úgy beszélgetek veletek.

Mármint nem vagyok az a rámenős, nyomulós, önmagamat a végtelenségig fényező fajta.


Észre lehet venni azt a viselkedésen és a közeledésen, ha valaki még nem volt nővel?



2015. jan. 5. 08:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De aranyos vaagy. ^^
2015. jan. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1-es: Hihetetlenül sokszor hallottam már ezt nőktől. Csak sajnos nemsokkal utána követte is az a mondat: "Legyünk csak barátok." - OMG -.-'
2015. jan. 5. 08:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Most egy sráctól "hallottad". :D
2015. jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, én 20 évesen veszítettem el. A lány akivel voltam, soha nem tudta meg hogy szűz vagyok. Az élet sokaknak nem úgy megy, hogy felszedik az első lányt az életükben, aztán azzal boldog párkapcsolatra lépnek.


Kb. 2-3 év az életemből azzal telt, hogy tapasztalatot szerezzek a nőknél, hogy minél jobban vonzalmat tudjak kelteni bennük és meg is bírjam őket tartani.


És igen, tudni kell azokat a dolgokat, amiket te is mondasz: rámenősség, enyhe önfényezés. Ezek normális férfi dolgok, amik ha nincsenek meg benned, akkor meg kell tanulnod (persze ez csak egy kis része a csajozásnak).

2015. jan. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

En nem ertek egyet az utolsoval!:)

Noket mondom, hogy nem feltetlen van ugy.

En kifejezettem utalom azokat a ferfiakat, akik azt hiszik hogy ok a nagy valakik, es azzal lesznek menok hovy tobb csajon atmentek gyakorlas szempontjabol.

Engem igenis megfogott egy szuz sracc, aki auota velem vesztette el, es elhiheted hogy nem az fogott meg menne hogy mennyire nyomult.. soot.. inkabb az hogy oszinte volt, kedves es nyilt. Beleszerettem.

Soka nem tudnek olyat szeretni, akire ha ragondolok az jut eszembe hogy elottem vagy egy tucat noje volt, es kitudja a nagy hajhoben kitol mit kapott el, kivel mit csinalt. Nem mondom, hogy csak szuzet, de nekem kiabrandito ez.a fajta eletvitel, nem szeretem ha valaki tapasztaltgyujtes miat, vagy menozesbol szexel.

Tiszelet a kiveteleknek, kinek a pap kinek a paplan!:)

2015. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Es meg hozza tennem hogy boldog parkapcaolatban vagyok 2eve azzal a ferfival.!:)
2015. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálam a sztereotip debileknek nincs esélye

köszöntem!


18/L

2015. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Az ismerkedésben már valószínűleg érződik, hogy még nem voltam nővel, mert nem úgy közeledek, nem úgy beszélgetek veletek.

Mármint nem vagyok az a rámenős, nyomulós, önmagamat a végtelenségig fényező fajta. "


ez úgy ahogy van hülyeség. Szerinted komolyan megtudjuk állapítani,h szűz-e az adott srác vagy se pár perc beszélgetésből? Ne legyél már hülye :D

2015. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De van nekik esélyük.
2015. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Azért mert aki szűz 20 on évesen srác létére akkor arra gondolnak valami nem stimmel vele. Pl komplexusos mert kicsi a pénisze.
2017. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!