Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mi az oka, hogy egy...

Lányok! Mi az oka, hogy egy szűz pasinak nincs esélye nálatok?

Figyelt kérdés

Az ismerkedésben már valószínűleg érződik, hogy még nem voltam nővel, mert nem úgy közeledek, nem úgy beszélgetek veletek.

Mármint nem vagyok az a rámenős, nyomulós, önmagamat a végtelenségig fényező fajta.


Észre lehet venni azt a viselkedésen és a közeledésen, ha valaki még nem volt nővel?



2015. jan. 5. 08:49
1 2
 11/12 anonim válasza:

Hát az én párom is szűz volt amikor lefeküdtünk. Persze hazudott mert az hitte hogy ciki ha még szűz. Kicsit még haragudtam is rá hogy ilyen butaság miatt füllentett.

Pl engem cseppet nem izgat hogy szűz vagy sem, de legyen őszinte... majd belejön a szeretkezésbe az a lényeg. Utolso kommentelőnek meg üzenem, ha valaki jól csinálja, figyel a nőre 10 centis farokkal is ki tudja elégíteni, nem kell ahhoz 20+ os méret...

2019. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Elő oldal utolsó kommentelője*
2019. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!