Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most mit tegyek? Hosszan lent!

Most mit tegyek? Hosszan lent!

Figyelt kérdés

Ma szoval van egy fiu akit regota ismerek es kicsinek nagyon joban voltunk de h mar nagyobbak lettunk csak fb-n beszelgetunk ,elobe egymashoz se szolunk!:0 tetszik nkm es en is tetszel neki csak sztem abba hagytaba a probalkozast mert en mondtam h nem nem lehet stb...

De mar megbantam...es nm irhatok csak ra h szia tetszel meg is csak o a fiu..! Most mit tegyek? Normalis valaszok pls!:D



2015. jan. 5. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért mondtad akkor, hogy nem lehet semmi. Komolyan nem fogom megérteni a nőket.
2015. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
beszélj meg vele egy találkozót és kezdeményezz te...
2015. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéljetek meg egy találkozót,és személyesen mond el neki,hogy mit érzel iránta.
2015. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

lefogadom 14-16 éves lehetsz,komolyan mondom ez a talán,lehet,meglássuk...nem s azutan megbánod

Irjál ra talán ujra probálkozni fog.

2015. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nők hülyék.
2015. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nő vagyok,de ezt én se tudom megérteni.. :)

Mi változott hirtelen?

Amúgy meg Ő már lépett egyszer,Te elutasítottad..Nehogy már most azt várd Ő mikor lép..Soha nem fog..Lépj szépen,írj rá,mond el neki őszintén..

2015. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!