Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebookon írtam egy lánynak,...

Facebookon írtam egy lánynak, nagyon tetszik, és szivesen megismerkednék vele, de a Jóistenért se képes visszaírni. Mi lehet a baja? :/

Figyelt kérdés
Személyesen sajnos nem ismerjük egymást, hiába írok neki akármit, csak megnézi, de nem válaszol. Első üzenetemben azzal indítottam, hogy nagyon csinos, szeretnék vele megismerkedni, beszélgetni. Azóta kb. 3 üzit küldtem neki, volt köztük olyan is, hogy megírtam neki, ha nem tetszem, vagy csak simán nem akar beszélgetni, írja meg nyugodtan, és nem zavarom. De még erre sem válaszolt...
2015. jan. 5. 17:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
naponta kap négy új ilyet, szerinted ráér erre?
2015. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Óóó köszi a rengeteg választ. Csak az első üzenetemben kezdtem el úgymond "ajnározni", hogy jók a képei, tetszik, szívesen megismerkednék vele. Már rájöttem, hogy itt Facebookon semmi esélyem nála, mert kb. leszarja az egészet. 1 nap 1x lép fel, talán 10-15 percre.

Csak élőben kicsit máshol lakunk, így suli időszakban nem igazán jönne össze a dolog.

2015. jan. 6. 13:40
 13/15 A kérdező kommentje:
Csak az a bántó számomra, hogy még annyira sem képes méltóztatni, hogy ne zaklassam, nem érdeklem. Ennyire azért nem kellene senkinek sem nagyképűnek vagy nem is tudom minek lennie. Tök megérteném a dolgot, ha válaszolna legalább egy olyat, hogy bocsi de nem szeretnék ismerkedni. Ebben benne van szerintem minden érthető kifogás, a NEM TETSZEL és a HAGYJ BÉKÉN is.... De mind1 :) Nőből van... :D
2015. jan. 6. 13:43
 14/15 anonim válasza:
Értened kellene ebből is, hogy mit váltottál ki nála! Ez egy jel, amiből tanulhatsz, hogy bizony valamit nem jól csináltál!
2015. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Közben megtudtam, hogy a nővére nézegeti sokszor a Facebookját.... Kapásból törli az üzeneteimet, ahogy azok megérkeznek.
2015. jan. 12. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!