Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, nálatok ez hátrányt...

Fiúk, nálatok ez hátrányt jelentene?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, akire eleinte csak haveri alapon tekintettem, akkor belementünk néhány intimebb témában, és elmondtam neki, hogy összejárok egy sráccal, de csak szex miatt, illetve hogy szeretném kipróbálni lánnyal es találtam is hozzá partnert, tehát nemsoká megvalósul a találka...

Aztán teltek a napok, minden nap váltottunk üzeneteket és igazából megtetszett a srác. De tartok tőle, hogy ez nem kölcsönös, amiért elmondtam neki a kis dolgaimat...

Nyilván erről őt kéne kérdezni, de érdekel hogy úgy általánosságban ti pasik ezt hogy látjátok.


2015. jan. 6. 09:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem igen. Bár fene tudja, ha nagyon megkedvelnélek...
2015. jan. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatba természetesen csak akkor kezdenék veled, ha a szexpartner megszűnne. Ha én is csak szexpartnernek kellenék, annak max 1 másik mellett nem lenne akadálya, bizonyos elvárható szabályok betartása mellett.
2015. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!