Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiúknak tényleg csak a...

A fiúknak tényleg csak a pici, tenyérbe illő mellek tetszenek? A nagyok gusztustalanok?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt olvasom, hogy csak a pici cicik a jók, sajnos nekem elég nagy van (85/D-s méret) és már takargatnom kell legtöbbször, mély dekoltázsú ruhában nagyon feltűnő. Ehhez még homokóra alkat is párosul, ami nem a mai trendi vékony, modell alkat, nagyon oda kell figyelnem, mit veszek fel:( Fiatalabbaknál ez nagyon ciki?
2015. jan. 7. 14:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem, ez is nagyon szép: [link]
2015. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb azt írd ki hogy "fiúk hízelegjetek".


Ez eleg atlatszó.

2015. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

"nem a mai trendi vékony, modell alkat"

volt egy lány nagy mellekkel és volt rajta egy kis plusz...szerinte vonzó alakja volt...de nem ez volt a legfontosabb...hanem az, hogy nagyon kedves mosolygós lány volt...nem mindig a mell méret a döntő...persze az is számít, de szerintem a személyiség sokkal fontosabb...konkrétan telefonon beszéltem vele (előtte 2x találkoztunk) és mondta, hogy "egy nagy mellű lánynak vigyáznia kell éjszaka ha kimozdul" és nem értettem miért emeli ki a nagy mellett...aztán legközelebbi találkánál megfigyeltem :) nem vele jöttem össze, mert amikor őt megismertem nem akartam kapcsolatot, de ha összejöttem volna vele nem lett volna akadály a melle...sokkal többet ér a mosolygós kedves lány minthogy egy ilyen apróság miatt hagyjam úszni a kapcsolatot...


és sokaknak meg pont, hogy a nagy mell tetszik és a kicsik a visszataszítóak...nem vagyunk egyformák...van akinek kicsi kell, van akinek nagy és van akinek mindegy...ne a melleiddel akarj hódítani hanem a mosolyoddal :)

2015. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Minél jobban öregszik az ember annál nagyobb kell neki.A tiniknek a cuki pici mell jön be,25 évkörülieknek már a nagyonnagy!
2015. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Jól van, nem kell minden szart megenni, amit itt összekajlizik a sok luzer, h hátha leesik végre egy nő.

Én csak röhögök mikor egymást túllicitálva állítják, h minél kisebb, annál jobb, sőt az a legjobb, ha nincs is a nőnek melle.

A lányok ugyan ezt játszák a farokmérettel.

Szánalmasak nagyon, de még csak gyerekek, nézd el nekik!

2015. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Én imádom a formás kisebb ciciket.

Igen pont azért mert tenyérbe való.

2015. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Kamu, ez pont olyan, mint nálatok lányoknál a vékony vs. izmos pasi duma. Azok szoktak ilyeneket mondani, akik pontosan tudják, hogy soha a büdös életben nem lesz nagymellű barátnője.
2015. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

szerintem nem

nekem is nagy van és nem éreztem soha hátránynak ..

inkább előnynek :-P

2015. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Költőnő? ***** válasza:
Buksimi
2015. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
jók a nagyok is
2015. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!