Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Túl nagyok az elvárásaim?...

Marci.. kérdése:

Túl nagyok az elvárásaim? (többi lent)

Figyelt kérdés
Olyan lányt keresek aki nem fekszik össze minden héten új pasival,aki nem bújik ágyba velem az első 3 nap ismeretség után,akivel normálisan lehet beszélgetni komolyabb témákról,nem nagyképű,beképzelt és nem teszi ki a képein a mellét stb. Továbbá van egy saját kialakított képe a világról.Az én elvárásaim túl nagyok,rossz helyes keresem őket vagy egyszerűen nem létezik ilyen lány?

2014. dec. 22. 20:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
helyen* elnézést
2014. dec. 22. 20:48
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek megnyugodhatsz.

Ez lenne a normális.

2014. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
szép is legyen? mert akkor igen :D
2014. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

Hány lánnyal ismerkedsz?


Mennyi lányhoz mentél oda ismerkedni az utóbbi 1 hónapban? Fél évben? 1 évben? szerintem inkább itt van a kutya elásva.

2014. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

De létezik. Csak sajnos nagyon kevés, és nagyon nehéz velük találkozni, mert nem nagyon járnak szórakozó helyekre. Meg van a saját baráti társaságuk és többre értékelik azt, hogy valamelyiküknél szórakozzanak, mintsem hangos, túlzsúfolt, részegekkel teli helyre járjanak. Az ilyen lányokat ismerős által lehet megismerni.

És sajnos mostanában egyre kevesebben vannak, még 25+-sok között is egyre kevesebb az ilyen lány.

2014. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Túl nagyok.
2014. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

3#Nekem a belső sokkal többet számít mint a külső,a kinézettel csak annyit szeretnék hogy legyen ápolt és ne legyen túlsúlyos,szerintem ezek nem túl meredek dolgok.

4#az elmúlt 1 hónapban 3 lánnyal ismerkedtem,és mind a háromról kiderült a fen felsorolt dolgok ellentéte.

2014. dec. 22. 20:55
 8/17 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem nagyok az elvárásaid, rengeteg ilyen lány van. Nem csak ez lenne a normális, hanem az is. Lehet, hogy jóhiszemű vagyok, de véleményem szerint egy kicsivel még akkor is több az ilyen tulajdonságokkal rendelkező lány, mint a másik oldal...
2014. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Alapvetően nem lennének nagyok az elvárásaid, viszont a mai világban sajnos azok - úgy tűnik. Nagyon kevés az olyan ember, akiben mindent megtalálsz, amit szeretnél, a huszonévesek sem feltétlenül érettebbek és jobbak, mint a tizenéves csitrik. Talán az lehet a megoldás, hogy minél több lánnyal ismerkedsz, annál nagyobb az esélye annak, hogy találsz valakit, ennél jobb ötletem sajna nincs.
2014. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Körbe írtál
2014. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!