Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Üdv! Igazából én azért fordulo...

Üdv! Igazából én azért fordulok meg itt, mert van egy dolog amiben a tanácsok kellenének? Ez lenne a problémám: Ismerek egy lányt, már majdnem, sőt szerintem már van az kettő éve is hogy elősször beszélgettünk.

Figyelt kérdés
Tehát ezalatt a két év allatt volt annyi időm megismerni, hogy kedves humoros jófej egyáltalán nem olyan, mint a mai lányok még nem találkoztunk, de számomra nagyon fontos.Az is egy közösségi oldalon történt és ezt a lányt egyik barátomon keresztül ismerhettem meg. Találkozni még nem találkoztunk képeken láttuk egymást meg telefonon (Egyáltalán történhet iylen? ) És valahogy úgy érzem hogy szeretem. Nem vagyok egy izmos kockáshasú fiú de nem is vagyok az a "teltebb" viszont van rajtam fölösleg ezt elismerem (elismertem) ezért mindent megteszek hogy ez változhasson (tehát már járok kondiba is, de ez nemtudom mennyire lényeges szempont). Nem tartom magam csúnyának mert sokan mondták hogy elég jóképű vagyok nemtudom majd eldől. Nem is vagyok buta se ehhez hasonló, ő is egy okos lány ráadásul gyönyörű. Szeretek elegánsan öltözni nem vagyok nagyképű se, viszont elég vicces és akárkit megtudok nevettetni a baromságaimmal.Sok barátom is van teljesen szociális vagyok sok embert ismerek barátnőm is volt, de ilyen még nem volt hogy ennyire féljek valakitől, "valamitől". Csak azért írtam ezt az egészet, mert már nemtudom magambatartani és remélem van pár értelmes ember aki ebbe segítene nekem és nagyon meg is köszönöm nekik így előre! Ja és mellesleg 16 éves vagyok.

2015. jan. 7. 17:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
sok közös vonás van köztetek :) én csak azt ajánlom ˙(kiprobáltam) hogy az egyik barátodon keresztül vagy te mond el neki hogy szereted :)
2015. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen és el nem tudod képzelni,hogy mennyi közös vonásunk! :) Ja és azt elfelejtettem írni hogy 170 km van köztünk:/
2015. jan. 7. 22:52
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és köszi az értlemes választ, de ez eléggé gyerekesnek tűnik. Ne haraguds és még egyszer köszönöm a válaszod, de szerintem még várom a többit:)
2015. jan. 7. 22:59
 4/11 Manócska1 válasza:
szia. a távolság nem lehet akadály,ha két ember őszintén szereti egymást. nem beszéltetek még arról hogy esetleg személyesen találkozzatok?
2015. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De beszéltünk mert nemrég volt születéspnaja és megakartam lepni, csak volt most egy rutinműtétem ezáltal nem tudtunk találkozni :|
2015. jan. 8. 20:23
 6/11 Manócska1 válasza:
értem. hát,akkor beszélj vele ha legközelebb találkoztok
2015. jan. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és mikor elősször beszélgettünk már akkor éreztem iránta valamit pedig még nem is ismertem ilyen lehetséges? :)
2015. jan. 9. 21:17
 8/11 Manócska1 válasza:
szia. nem tudom,hiszel-e a reinkarnációban. mert azt mondják,azokkal akikkel jelenlegi életünkben kapcsolatban vagyunk,előző életünkben/életeinkben is volt valami kapcsolat köztünk. tehát lehetséges hogy előző életedben már találkoztál azzal a lánnyal
2015. jan. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igazából ezzel úgy vagyok, hogy nemtudom minek érdemes vagy lehetséges igazat adni, de elképzelhető :)
2015. jan. 10. 15:02
 10/11 anonim válasza:

Szia!

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de 16 évesen 170km az felejtő, hogyha a realitások talaján akarunk maradni.

2015. jan. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!