Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hölgyek, lányok, csajok,...

Hölgyek, lányok, csajok, mennyit számít egy ismerkedésnél, ha a delikvens férfinak még sohasem volt barátnője, kapcsolata?

Figyelt kérdés

Úgy érzed, hogy rátaláltál a nagy Ő-re, imádsz vele együtt lenni, folyton csicseregtek, mint a boldog verebek, és kezded úgy érezni, hogy megérné vele még akár kapcsolatba is kerülni. Érzed a szikrát, érzed a tüzet, ahogy rád köszön, rögtön gyorsabban ver a szíved, és például amikor beszélgettek, alig bírsz uralkodni magadon, hogy le ne smárold stb.


VISZONT! Elmondja magáról, hogy még sosem volt kapcsolata, mert sikertelen volt eddig a nők terén. Legyen ez a férfi mondjuk X évvel idősebb nálad, azaz olyan korú férfi, akiről már nagyobb sansszal feltételezed, hogy túl van 1-2 komolyabb kapcsolaton, hasra ütök, 28 éves, vagy 31 éves, rád bízom.


Nem furcsállnád, hogy egy ilyen "nagy Ő" kaliberű férfinak soha nem volt még barátnője? Nem kezdenél gyanakodni, hogy valamit esetleg titkol? Vagy valami agybaja van? Esetleg beteges pszichopata, vagy szatír, vagy valami baltás gyilkos?


2015. jan. 8. 16:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Te hogyan vélekednél egy ugyanilyen paraméterekkel rendelkező lányról?
2015. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint a nőknél 100%-osan számít sajnos! Ezért nem volt még soha barátnőm, mert rögtön koptatnak mindig, ahogy kiderül, hogy nincs tapasztalatom! De maguktól rájönnek már az első talin, de van hogy neten is...
2015. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egy pszichopata,szatír,vagy baltás gyilkos nem hiszem megemlítené azt hogy nem volt még barátnője.
2015. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

De, nagyon is furcsállnám.

Különben az összes ilyesmi férfi ismerősömnek kivétel nélkül volt valami baja.

2015. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tetszik a kérdés és levezetés. Kíváncsi vagyok a válaszokra. Én úgy gondolom, ha már minden klappol és később derül ki, akkor ez már nem tántorítja el a nőket, legalábbis a normálisabb fajtáját.
2015. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#4 Konkrét példákat tudnál mondani? Vagy személyiségi jogokat sértene? :)
2015. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem tántorítana el, ha igaz, amit a leírás első felében írsz. Akkor lenne baj, ha az sütne róla, hogy neki már mindegy, hogy ki, csak legyen valaki...
2015. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nem kellene rühellned a nőket, és lenne párkapcsolatod is.:D
2015. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem sosem az számított, hogy egy férfinak előttem milyen kapcsolatai vannak, bár valószínűleg érdekelne, hogy mi okozta ezt a sikertelenséget, de nem feltétlenül lepődnék meg, tekintettel arra, hogy nőből vagyok, és ismerem a nőket. Egyébként ha már beleszerettem, akkor úgysem akarnék róla lemondani, és a tapasztalatlansága lenne a legkevesebb.
2015. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

De nem értem ez hogy kerül szóba!


Eddig 5 férfi volt az életemben, akikkel lefeküdtem. Ezekből 4 volt olyan, akikkel legalább 5 randin voltam az első szex előtt és egyik sem mondott egy szót sem arról, hogy hány nővel volt korábban.


Miért akarsz erről beszélni? Miért akarod csökkenteni az esélyeidet? Miért akarsz arról panaszkodni, beszélni hogy eddig tök sikertelen voltál? Miért akarsz ezáltal rosszat magadnak?


Tegyél egy szívességet mindkettőtöknek és inkább ne hozz szóba ilyet.

2015. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!