Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem vagyok verekedős,...

Ha nem vagyok verekedős, kötözködős férfi ezért miért vagyok szánalmas a nők szemében?

Figyelt kérdés
33/F

2015. jan. 8. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy az.
2015. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megint melyik helyi hülye mondta, hogy ettől leszel szánalmas?
2015. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Esélyesen tök mástól vagy szánalmas. Nem verekedtem még soha az életemben (na jó, csak oviban és általános iskola alsóban), de mindig tudok számomra vonzó nőket találni rövid időn belül, ha szexre/szeretetre/intimitásra vágyom. Valami tök más gond van veled, ha te erre nem vagy képes.


22/F

2015. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
A kérdezőnek igaza van, engem is utálnak a nők, amiért nem vagyok vadállat!
2015. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nők egyáltalán nem erre buknak. Csak az unalmas jófiúkat nem szeretik, mert egy "anyuci kedvencében" semmi érdekes nincsen. Kell egy kis rosszfiús image, de ez nem jelenti azt, hogy meg kell alázni őket. Ők azt szeretik, ha valami megragadó van a személyiségedben. Nem az alfahím kell nekik, hanem egy karizmatikus, jó kiállású, határozott FÉRFI. A legtöbb nő abban reménykedik, hogy egy ilyen különlegesebb pasi, aki a saját lábán áll, majd az ő kedvükért fog egy romantikus párkapcsolati partnerré válni. Egy nyálas pasi nem jelent nekik kihívást, nem találják vonzónak azt, aki benyal nekik. Arra vágynak, hogy a pasi irányítson, határozottan kell kezdeményezni, mert a legtöbb nő mellé egy erős személyiség kell, egy olyan férfi, aki mellett különlegesnek érezhetik magukat, aki megvédi őket, aki megnyugvást jelent számukra. Nem a csöpögős nyálgépek kellenek nekik, hanem igazi FÉRFIAK.
2015. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi nők nem szeretjük a verekedős, kötözködős férfiakat. Mi a férfias férfiakat szeretjük, akinek van véleménye, intelligens, szórakoztató és kedves. Aki mellett nőnek érezhetjük magunkat. Igen, fontos az is, hogy biztonságban érezzem magam mellette, de ettől még nem kell verekednie. Csak legyen nálam erősebb.
2015. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

5-ös rátapintott, de valaki ezt továbbgondolta már:


[link]


Manapság ez kell a nőknek.

2015. jan. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!