Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők mennyire tartják gyereke...

A nők mennyire tartják gyerekesnek, ha egy férfi rálel a gyerekkori játékaira, és elkezd építőkockázni, legózni, matchboxozni a szoba közepén?

Figyelt kérdés

Az ünnepek során a pincében ráakadtam a régi Lego készleteimre, építettem egy bázist, vadászgépeket, űrrepülőt, egy robotot, meg még néhány apróbb gépet. Egy nap alatt totális felfordulást csináltam a kisszobából. Még jó, hogy nem látta senki, utána meg kiröhögtem magamat, hogy milyen dedós vagyok. Végül is jólesett legózni egy kicsit.


Ma meg nagy pakolásom közepette megtaláltam a régi Transformers robotjaimat, vagy harmincat, és szeretnék egy hatalmas csatát levezényelni az Álcák és az Autobotok között most délután.


Egyetlen ismerősömnek, haveromnak, családtagnak sem beszélek erről, de például meg se fordulna a fejemben, hogy egy leendő barátnőnek ilyen dedós dolgokról beszéljek.


2015. jan. 8. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább aranyos,mint gyerekes:D

Mindenkinek vannak pillanatai,amikor egy kicsit újra gyerek lesz,hiszen sosem nő fel az ember igazán.

Ez is kb. olyan,mint mikor megtalálsz egy kiskori képet és mosolyogva átnézed őket. Ez a múlt és a múltad nélkül nem lennél a jelenben.:DD


"és szeretnék egy hatalmas csatát levezényelni az Álcák és az Autobotok között most délután. " Ezen felröhögtem:D A 4 éves keresztfiam szokta mindig ezt játszani :DD

2015. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kisboltos ***** válasza:

Tavaly én is elővettem minden LEGO-mat, és egy hatalmasat csatáztam. Kicsit nekem is hiányzik az a korszak.

Szerintem csak azt tudná ez zavarni, akinek nem volt ilyen korszaka.

2015. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Számítógép házam legoból csináltam.

29/F

2015. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyerekes viselkedés gyerekes. De ettől még része az életnek. Sőt ha tudatosan tudja kordában tartani a gyerekességét, az még becsülendő, olyan esetben még hízelgő is, ha arra gondolok, hogy mással is így fog tudni majd játszani.

Ha szót ért a saját magában élő gyerekkel, akkor más gyerekkel is szót fog tudni érteni. És ez egészséges lehet.

2015. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért a LEGÓ picit más :) Abból csinálnak robotokat is, meg számítógép házakat, meg valódi autókat. Abból szerencsére nem lehet kinőni, ezt megadta nekünk a LEGO vállalat.
2015. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!