Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire kizáró ok a húszon...

Mennyire kizáró ok a húszon éves nők körében, ha a férfi nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egyénfüggő, de elég nagy hátránynak gondolom. Nem arról van szó, hogy nem szeretnék családot, hanem önzőségnek érzem, hogy egy ilyen világba szülessen csak azért, mert én azt akarom. Ezért is tartom meglepőnek, hogy a korombeliek milyen nagy arányban ragaszkodnak a gyerekvállaláshoz.
2015. jan. 8. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Én szeretnék családot (gyerekkel) majd, szóval nálam az lenne ha egyáltalán nem akarna.
2015. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Kereszténységnek tudható be. Aztán az első két-három évben rájönnek, totális alvás megvonás, sok hányás, fing-fos-szar, hiszti, nyál, kiadás után, hogy Talán, talán, erősen Talán nem is olyan Hűűű de jó kölyköt nevelni.
2015. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jó, rosszul olvastam a kérdést, azt hittem fordítva kérdezed.
2015. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező: bírom, amikor valaki nem akar gyereket, és valamiért úgy érzi, hogy egy orbitális baromságnak számító érvvel kell alátámasztania.
2015. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

2:

Igen, nyilván nem is az evolúciónak, biológiának vagy annak a természetes, bármely élőlényben (ember, állat, növény, baktérium) megtalálható ösztönnek, hogy tovább örökítsük a génjeinket. A szexet is eredetileg nem az örömszerzés, hanem a szaporodás miatt szeretjük annyira. Csak értelmes lényként már főleg örömszerzésre használjuk.


Nem is beszélve arról, hogy csak a gyerekvállalás rossz oldalait soroltad fel. (Sőt, nyilván a kereszténység előtti időkben is (párszázezer, pármillió év), a párok nem akartak soha gyerekeket, mert akkor is csak nyűgnek gondolták és a vallás miatt erőltették.


Nekem mindenképpen hátrány, ha egy férfi nem akar gyereket. Nem azt mondom, hogy egyből megszakítom vele az ismerkedést ha kiderül, de ha valamennyi idő után sem gondolja meg magát, akkor az simán szakító ok. Szeretnék még 27-28 éves koromig legkésőbb gyerekeket.


22/L

2015. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25 éves nő vagyok, én nagyon vágyom rá, hogy egyszer gyermekem szülessen. Így ha a férfi nem szeretne gyereket, az nálam kizáró ok lenne. :(
2015. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5 Milyen kis irónikusak vagyunk, hű!

Nem azt mondtam, hogy csak és kizárólag a kereszténységnek, de nem elhanyagolható tényező. Ráadásul a védekezés előtti időkben a gyerekek csak úgy, hopp, becsúsztak, nem feltétlenül tervezett jövevények voltak. Akkor is nyűg volt, most is az - csak néhány ember a pozitívumokat emeli ki önmaga nyugtatására.

2015. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kizáró ok lenne.

22/n

2015. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyen feltételek mellett,hónapról-hónapra élés.

Hitelből venni dolgokat.


Ilyen világba gyerek.

Csak a gyerekkel csesznék ki.

Vállaljon gyereket,akinek 6 anyja van.

2015. jan. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

"Ilyen világba gyerek..." Basszus, az agyam eldobom. Az 1500-as években, amikor egyszer a magyar földesúr, következő héten meg a török basa jött adóztatni, ha így gondolkodtak volna az emberek ma nem lenne Magyarország. Voltak jégkorszakok, volt hogy a népesség negyedét a tbc vitte el, most meg mi van? A kib*szott jólét. Igen, még a legnyomorultabb embernek is jobbak a túlélési esélyei, mint 1200-ban a királynak vagy az esztergomi érseknek.


Ha nem akarsz gyereket mondd azt, hogy gyenge az idegrendszered, vagy azt hogy nem érzed rá a vágyat, vagy azt hogy félsz, hogy úgy jársz mint apád, de ne azt, hogy milyen szörnyű a világ. Ez a leggagyibb érv. A világ a mainál eddig mindig csak rosszabb volt.

2016. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!