Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem vállalja fel a...

Miért nem vállalja fel a férfi, ha nem akar semmit?

Figyelt kérdés
Adott egy férfi, akivel hónapok óta ismerkedem. Ez az ismerkedés kb. úgy zajlott, hogy az elején nagyon érdeklődött utánam, keresett, feldobott volt, majd utána kb. mintha "mélydepresszióba" zuhant volna, életkedve alig volt, egyáltalán nem keresett engem. Mindig én kerestem, és mindig én mentem utána, és minden egyes beszélgetés alkalmával mondta, hogy sajnálja hogy nem keresett/hívott stb. de nagyon elfoglalt, de majd bepótoljuk és blabla... tudjátok, a sablonszöveg. Aztán 1 hónapja leakartam vele zárni az egészet, mondván ennek, hogy csak én "nyomulok" (értsd úgy: keresem kb hetente, kéthetente egyszer), nincs értelme, és döntse el mit akar. A válasza az volt, hogy időre van szüksége, mert semmit nem lehet erőltetni. Nem ahhoz kell neki az idő, hogy eldöntse akar-e valamit, hanem ahhoz hogy kialakuljon valami. Dehát ugye ehhez meg beszélni/találkozni is kéne többet... Azóta ismételten eltelt egy hónap, természetesen nem keresett, de már én se őt. Éli világát, dolgozik, egyszer írtam neki egy mailt ez idő alatt, választ nem kaptam. Majd tegnap egy smst követte, hogy ennek nincs értelme, és zárjuk le ezt a semmit. Utána (sors fintora) összefutottam vele az utcán... Mosolygott, pár szót beszéltünk, de csak a munkahelyünkről, és ennyi volt. Kérdésem: ha egy férfi nem akar egy nőtől semmit, miért kell húzni a nő agyát? Miért nem lehet korrekt módon megmondani pl: hogy bocs, de barátnőm/feleségem van akit szeretek, vagy neharagudj, de nem vagy az esetem, és még sorolhatnám. Mire jó ez nekik? Képtelen vagyok emiatt lezárni őt, mert alig ismerem, de ismerkednék- de nehéz így, hogy ő nem vevő rám.
2014. dec. 29. 21:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Még azt hozzátenném, hogy mikor kijelentette hogy időre van szüksége, mellé azt is mondta, hogy változni fog, és ígértet tett hogy keresni fog... Hivogatott is párszor, hogy sok a dolga, de az eszébe vagyok, nem felejtett el és majd keres még, de érdemi beszélgetésünk sosem volt ez idő alatt.
2014. dec. 29. 21:04
 2/16 anonim válasza:
100%
Szerintem csak töketlen.. vagy olyan unalmas az élete hogy nem tudna szórakoztatni... és ezt ő is tudja :D
2014. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Egészen egyszerű. Férfiből van. Talonban akar tartani, hogy ha úgy adódik, akkor megdughasson.
2014. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel Te is bizonytalan vagy az egészben, ezért nem meglepő, hogy az egész dolog olyan bizonytalan, úgyhogy ne csak őt hibáztasd. Ez olyan langyos semmilyen dolog.
2014. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem szórakozik. Tudja, hogy zavar ha nem reagál egy-egy mailemre. Ennek ellenére megteszi. Igazából nem nagyon ismerem őt, de nagyon azt érzem hogy rossz ember, az elején nagyon jól megvoltunk, aztán az egész lénye gyökeres fordulatot vett... És nem csak azt érzem, mint nőt nem tisztel, hanem mint embert sem. Nem adtam rá okot, mindig kedveskedtem neki, kerestem, segítettem neki, és a korrektségét elvárnám hogy közölje: bocs de nem érdekelsz. Elég lenne ahhoz hogy elfelejtsem. De a legaljasabb módját választotta az egésznek, hogy mindig hagy egy kiskaput, ami ottvan hogy reménykedhessek.
2014. dec. 29. 21:17
 6/16 A kérdező kommentje:
Én csak vele kapcsolatban vagyok bizonytalan! Én tudom mit akarok, de nem nyomulhatok rá nő létemre. Eleget alázkodtam meg előtte azzal, hogy állandóan kerestem, és gyakorlatilag futottam utána. Ne úgy képzeljétek el, hogy napi szinten "zaklattam", de azért hetente egyszer felhívtam, vagy írtam neki egy mailt. Az elején úgy éreztem hagyja magát megismerni, mára azt érzem, nem kíváncsi rám, és nem akarja hogy az élete része legyek, ezzel hogy ennyire elzárkózik.
2014. dec. 29. 21:19
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ignoráld, hanyagold. Ha ő akar valamit, majd jelentkezik.
2014. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
92%
Hajjaj! Ismerős a helyzet! Mintha arról a pasiról írtál volna, aki engem hülyít folyamatosan. A különbség kettőnk között annyi, hogy én már rájöttem és úgy viszonyulok hozzá. De tud teperni, ha szándékosan nem veszem fel a telefont mikor hív! Még sms-t is megtanul olyankor írni.... Hogy miért teszi? Pofonegyszerű a dolog.... Talonban tart! Van melletted több, akit hülyít és egészen egyszerűen nincsen rád ideje. :) Nos, mi a megoldás? Mivel nem vagyok én sem egy konfrontálódó ember, ezért nem foglalkozom vele. Ha hív, meghallgatom, ha jön, beengedem. Már jönni sincs ideje.... :) Egyébként élvezem, mikor elfelejti hogy kinek mit mondott és belezavarodik a hazugságaiba. Viszont előbb vagy utóbb, ha elfogy a türelmem, egészen biztos hogy a fejéhez vágom majd. De az még odébb van. Tudod, vannak ilyen pasik, akik nemcsak dugás miatt tartanak talonban több nőt, hanem mert ki ezzel, ki azzal "segít". Hiszen milyenek vagyunk? Egy kis sütike, mert sütöttem.... kis finomság, mert éppen jól sikerült a főzés.... kis segítség, mert éppen ismered ezt vagy azt.... éppen eltudsz apróságokat intézni szívességből és persze jól esik ha neked is apróságokat visszasegít.... a hab a tortán, mikor rád kerül a sor és szexeltek. :) Nos, csak okosan! Eleinte bántott a dolog, de mióta lazán veszem és ugyanolyan nagy ívben teszek rá ha nem hív, nem keres és nem válaszol esetleg ha írok emailt (ugyanis soha nem hívom telefonon). Ja, szóvá is tette, hogy nem hívom.... mondom neki, te kérted.... akkor storno és hívhatlak? Szegény csak hebegett, habogott. :) Szóval, ha hülyének néznek, vagy elviseled és ugyanúgy viselkedsz, vagy ha nem vagy ehhez elég erős, akkor dobd ki.
2014. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Nagyon ismerős a szituáció.Nos,én sajnos nem bírtam cérnával sokáig.Egyenes embernek tartom magam,és elég szabadszájú vagyok.Sajnos egyszer nagyon bepörögtem,amikor bunkó módon elkezdett úgy tenni,mintha soha nem is ismert volna.Holott előtte már túl voltunk mindenen,A-tól Z-ig,és voltak ígéretek meg reménytkeltő gesztusok részéről.Teljesen úgy viselkedett velem,mint akinek érzelmei vannak felém.Aztán jött a hideg zuhany,aminek csúnya összeveszés lett a vége.Persze még voltam akkora idióta,hogy ezután is én alázkodtam meg.Azután egy szép napon úgy keltem fel,hogy talán minden éjjel szétbőgöm az agyam,de ez nem visz előbbre,úgyhogy erős leszek.Fogtam magam,és úgymond elkaptam,elmondtam neki,én mit érzek és mit gondolok.Eleinte nagy ívben leszarta.Aztán mikor már én is elkezdtem ugyanezt tenni,és úgy bántam vele,mint bárki mással,elkezdett normális lenni.Mint ember,mint barát,mint egy ember a sok közül.Nyilván nekem ő a mai napig több ennél,de nem mutatom ki.Nyilván sejti is ezt.S érdekes módon,mióta úgy kezelem,mint bárki mást körülöttem,azóta kedvesebb egy fokkal.Csak én már belefáradtam.Nos akkor inkább éljük mindketten a kis életünket,aztán vagy rájön,mit vesztett,vagy nem,ennyi.

Te is csak egy vagy a sok közül.Légy ennél különb,és szard le!

2014. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!


Egyébként néha azt érzem, én szúrtam el a türelmetlenségemmel. 5 hónapja ismerkedünk egyébként. Az elején jött, keresett, ismerkedni próbált, faggatot, hívott, sokat beszélgettünk munkáról és egymásról. Aztán így megszűnt. Elkezdtem iránta érezni, és már-már zavart, ha 4-5 napig nem keresett. Ilyenkor sosem bírtam, és ráírtam/felhívtam, de sosem éreztem hogy nyomulnék, viszont többször szóvá tette, hogy jól esik neki ha keresem, és keressem bátran. Aztán annyi tüskét hagyott bennem azzal hogy magasról tojik rám, hogy elvesztettem az életkedvem, hogyha utána már összefutottam vele, nem tudtam az a vidám nő lenni és jókat dumálni vele. Sajnos az, hogy nem keresem, nem segít. Mivel ezermilliónyi dolga van, így én vagyok az utolsó gondolata szerintem. Volt hogy kb. 1 hónapig nem kerestem, aztán találkoztunk, a munkán kívül semmit nem kérdett...

Egyébként az elején bókolt, aztán az is elmaradt. Az elején olyan önfeledten tudtunk beszélgetni, spontán voltam, mostanra merev és görcsös, mert belezúgtam, és nehezen viselem a hiányát :( Tudja egyébként hogy érdekel. Tudja mi fáj nekem. Ennek ellenére semmin nem változtat, csak ígérget, mást tesz, és mást mond.

2014. dec. 29. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!