Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki öngyilkosságon gondolkozik, mert szerinte senki sen szereti?

Figyelt kérdés
Én szivesen ismerkednék ilyen lányokkal. És mielőtt még bárki mondaná, nem könnyű prédát keresek, hanem olyan lányt, aki igényli a szeretetet.

2015. jan. 8. 20:54
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

10#

nem, mert majd megváltoztatom a világnézetét :)

2015. jan. 8. 21:12
 12/27 anonim ***** válasza:
77%
igen, ápolnád a lelkét, az ujjaid köré csavarnád a lélekbenyúló szavakkal, ő beléd szeretne, mert végre valaki törődik vele, elhinné, hogy tényleg segíteni akarsz neki, aztán szépen hátba támadnád...megtapasztaltam ezt. igényeltem a szeretetet, megkaptam tőle, de egy nagy játék volt az egész. ne haragudj, kérdező, ha te nem így vagy, akkor bocsánatot kérek.
2015. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

12#

Rosszul gondolod. Nem kihasználni akarom, mert tudom milyen rossz érzés, ha csak játszanak az érzéseimmel :(

Magányos vagyok és szeretnék valakit, aki értékeli, ha szeretem.

2015. jan. 8. 21:21
 14/27 anonim ***** válasza:
Én igénylem a szeretetet... szeress!!! :D
2015. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
"Egyedül is kèpes vagyok felülkerekedni az őrültsègen."- Nekem már lassan ez lesz a vègleges mottóm. De, szívesen beszèlgetnèk Veled, kedves kèrdező. Nem állítom, hogy valaha is kigyógyulok a diagnosztizálatlan depresszióból, vagy akár a szorongásból, de èrdekelne, hogy mièrt szeretnèl ès hogyan tudnál segíteni.
2015. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:

Szerintem két embernek akkor lehet igazán jó és kiegyensúlyozott a kapcsolata, ha egyedül is rendben vannak magukkal és a világgal. Persze van az úgy, hogy az ember szerelmes lesz valakibe, aki épp rosszul van, de hogy pont olyat keresni, aki öngyilkosságon gondolkodik?!


Érdemes az önismereted erősíteni, rájönni, hogy miért pont ilyen problémás partnerre vágysz. Ajánlom hozzá ezt az olvasnivalót: [link]


A probléma hosszú önismereti munkával orvosolható!!!

2015. jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Miért kell egy öngyilkosjelölt lány ahhoz,hogy értékelje a szereted.

Egyébként nekem vannak ilyen hullámvölgyeim,de komolyabban nem gondoltam még bele abba,hogy megölöm magam.

2015. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Mert akivel eddig dolgom volt, az egyik sem értékelte, hogy én szeretem őt. De te eddig elég szimpinek tűnsz a pár üzenet után, amit eddig váltottunk :)
2015. jan. 9. 20:49
 19/27 anonim ***** válasza:
A szimpi nekem szól? Mert ha igen, akkor bizos kölcsönös, csak van az a szembeötlő tény, hogy nem írja ki a neved..... Neked feltűnt már? XD
2015. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem írja ki a nevem. Az a szerencsém, mert ciki lenne, hogy ilyen kérdést írtam ki :D
2015. jan. 9. 23:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!