Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van, olyan srác, aki nem...

Van, olyan srác, aki nem azzal kezdi a beszélgetést, vagy, nem csak ez érdekli, hogy szűz vagy még, vagy küldesz képet a csúnyádról. Stb, nem sorolnám a sok fantáziadús üzenetet. :-)?

Figyelt kérdés

Nagyon unom már, hogy nincs egy normális sem.... Kérlek kíméljetek meg a megjegyzésektől, illetve hasonló témájú válaszoktól!

Privátba írjon üzenetet, aki szeretne beszélgetni/ismerkedni velem :-)

15-18



2015. jan. 8. 21:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"küldesz képet a csúnyádról"

meghaltam XD

2015. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

#11

Hat igen... Csak mas szavakkal mondta, de azt nem irhattam le a kerdesbe

Eloszor en is rohogtem, aztan mar nem :/

2015. jan. 8. 23:19
 13/22 anonim ***** válasza:
66%

Ó, mindjárt megsajnállak kérdező hogy ilyen horderejű problémáid vannak :D de nem akarok bunkó lenni. Amúgy szerintem túlzol nem hiszem hogy mindenki ezzel kezdi, biztos akadnak normálisabbak is, de azok meg unalmasak vagy nem keltik fel az érdeklődésed, ugye? :)

Áh, te úgy néz ki abban a korban vagy, amikor senki se jó neked. Az egyik ronda, a másik uncsi, a harmadik aki helyes lenne, de képet kér a "csúnyádról" a negyedik túl idős, vagy túl fiatal, lehetne még sorolni...

2015. jan. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Viperov válasza:
100%
Allapvetően ez korodbol és környezetedböl adódik, én 15 vagyok és fiuként másrolk sem szól a beszélgetés csak arrol egyik csaj hogy néz ki, milyen a segge stb. ezzek melé még a video játék meg jobb esetbe egy film társul.(és kb esélytelen bármi értelmesről beszélni) A másik dolog a fiuk többsége nem tud udvarolni, igy ilyen modon probál udvarolni vagy bármiféle reakciót kicsikarni, nem minden fiú ilyen, de sokszor, csak pánikolnak, komunikácioban főként ebben a korban nem vagyunk valami felkészültek. A szüzeséget meg sokkszor saját gondolatk igazolásakén kérdezik meg.(A szüzeség egy kényes téma, lehet problémája van azzal, hogy ő még az stb.)Az islehet, hogy ,csak szurkálodnak és érdekli őket mit reagálsz, ezért probálnak ilyen kinos dolgokrol kérdezni, mert értelmesen nem tudnak beszélgetést kezdeményeni, ha meg balul sül el a dolog ráfoghatják, hogy csak trolkodtak.
2015. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz, ha gondolod. :)

Szintén.. nem lenne rossz egy normális lánnyal beszélgetni. ;)

2015. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 maniman válasza:
Huhh. Hát itt olvastam a kommenteket, és a legértelmesebb eddig szerintem Viperov kommentje volt. Tény, hogy sokat beszélünk ezekről, bár én szinte sosem. A haverjaimmal pedig a beszélgetés a filmekről, játékokról, zenékről, stb. témákról megy, nem ilyenekről. És az, hogy nem tudnak udvarolni, az igaz. De nem tudom miért olyan nehéz kedvesnek lenni, nem bunkónak. Mielőtt itt valaki le melegezne, nem vagyok meleg. Én például normális vagyok és nem kezdem azzal. Általában nem is írom akkor sem ha a lányt évek óta ismerem. Szóval ha gondolod velem lehet normálisan beszélgetni.
2015. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"De nem tudom miért olyan nehéz kedvesnek lenni, nem bunkónak."


Én úgy gondolom megváltoztak a szokások. Régebben a középkorban, de még a múlt században is alap dolog volt az, hogy egy férfi udvarias és kedves volt egy nővel. A férfiak tudtak udvarolni és gyengéden közeledtek a nőkhöz. Manapság viszont, aki udvarias, kedves azt nem tartják férfiasnak a mai nők. Mivel változott a világ nem várják el a lányok hogy kedveskedjenek vagy udvariaskodjanak velük, így azt gondolják, hogy aki mégis ezt teszi velük az azért ilyen udvarias hogy felfigyeljen rá a nő, mivel amúgy egy tutyimutyi. Tehát a mai nők a figyelmes, kedves, udvarias fiúkat tutyimutyinak gondolják, ellentétben a kissé bunkó, rámenős fiúkat pedig határozottnak, és keménynek. Ez a világ értékrendjének változásából jött szerintem.

2015. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Illetve még az előző vagyok, az lehet a gond, hogy a lányok egyébként még mindig igényelnék az udvarias, kedves, intelligens fiúkat, csak azok a fiúk akik így viselkednek, valahogy rosszul "adják elő" ezt és olyan "nyálasnak" hat, tehát valahogy másképp kellene udvarolni, valahogy másképp, férfiasabban kellene udvariasnak lenni, vagy nem tudom...na és épp ezért választják inkább az úgymond bunkó fölényeskedő srácokat, mert bennük még így is több férfiasságot látnak...pedig biztos vagyok benne, hogy a kedvesebb srácot választanák, csak valahogy másképp kellene udvariasnak lenni, de ezt a férfiasan kedves dolgot valahogy elfelejtettük, mint ahogy egyes lányok is már egyre inkább viselkednek férfiasan bizonyos helyzetekben.
2015. jan. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
#14,#15,#16,#17 koszonom a valaszaitokat :-) :-)
2015. jan. 12. 18:53
 20/22 A kérdező kommentje:

#17,18

Igazad van, lanyol is tehetnek rola, de igy az olyanok, mint en....hat enyhenszolva megszivtak....:/

2015. jan. 12. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!