Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Összejönnétek olyan húszonéves...

Összejönnétek olyan húszonéves lánnyal, akinek már van gyereke?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 19:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%

Az én válaszom nem, nem jönnék vele össze, ennek sok érzelmi és egyéb okai vannak, de nem ítélhetem el őt, ha társkereső akkor nem úgy mentek a dolgok a párjával ahogy kellett és ez egy rossz döntés volt elhamarkodott rossz döntés h megtartotta a gyereket, nyilván ez akkor lehet még enm volt az de azzá vált, én személy szerint nem tartom emiatt kevésbé értékes embernek de nem nevelném más gyerekét.


f/23

2015. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Senki sem akar kakukkfiókát nevelni? :)
2015. jan. 9. 20:20
 13/23 anonim ***** válasza:
93%
Te akarnád nevelni a más majmát?
2015. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem
2015. jan. 9. 20:38
 15/23 anonim ***** válasza:
Így vagyok én is, de ha nagyon tökéletes, akkor talán megbarátkoznék vele idővel... nem tudom.
2015. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
51%

Igen. Van az a nő, aki megéri.

A gyermek is picur még, bármi lehet belőle, akár teljes apja ként is tekinthet a férfira.

2015. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
55%
Csak annyit kerdeznek hogy peldaul mi van abban a szituacioban ha van egy fiatal hazaspar gyerekkel,a ferfi megcsalja a not,a no elhagyja. AZ ilyen ferfinak is ilyen igenyei vannak ha utana ismet kapcsolatot keres,hogy "mas majmat nem nevelem"?es a no akkor Mar nem kell senkinek csak mert nem turt!?fura vilagot elunk...
2015. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
50%

Pár éve volt egy baleset, ahol a fiatalember autóbalesetben elhunyt. A huszonéves felesége terhesen egyedül maradt.


Gondolom, így már érthetőbb...

2015. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
87%
Ó hát hogyne. De a valóság sokkal prózaibb. Adott egy nem túl okos leányzó, akit egy részeg éjszakán valaki telerak egy disco wcjében. Ahhoz hülye hogy védekezzen, és amikor észreveszi hogy terhes akkor már elvetetni sem lehet. Így megszüli a babát (aki nem tehet semmiről) és így ő lesz az egyedülálló hátrányos helyzetű újabb magyar anya. Ne romantikázzunk már kérem....
2015. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!