Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akarhat tolem?

Bogee123 kérdése:

Mit akarhat tolem?

Figyelt kérdés
Elegge kozel kerult hozzam egy fiu, de nem tudok kiigazodni rajta. Nem tudom van-e eselye ennek az egesznek egyaltalan.. na szoval ma is olelgetett, megfurdetett millioszor, de kozbe az olelese a testbeszed szerint barati.. nem a derekam fogja tobbnyire hanem a hatam vallam stb. korabban azt allitotta, hogy csak olyan vagyok neki, mint a testvere. Viszont mindig azzal poenkodik, hogy jarunk, vegigsimitja az arcom es azt mondja hogy szerelmem meg ilyesmi. Produkalja magat elottem es sokszor piszkal. Amikor reszeg volt akkor puszilgatott olelgetett megint hajtotta hogy szerelmem.. de baromira nem vagyok olyan mint az idealja hanem a teljes ellentete.. es van kiszemeltje.. szoval, baratsag marad, vagy lehetne tobb is? Nem volt meg baratnoje es semmi szexualis dolog sem.

2015. jan. 9. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:

"megfurdetett millioszor"


dafuq????

Ezt részleteznéd kicsit.

2015. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a lelkedet
2015. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Együtt jártok óvodába? Ez fontos.
2015. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hoba.. :D koszonom a normalis valaszokat, tenyleg
2015. jan. 9. 22:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Hóba fürdetett meg O.o
2015. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
?
2015. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
azonnal abbahagyni a barátok közt nézését! károsíthatja az ön és környezete természetét vagy mi a fene.
2015. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azta mindenki milyen vicces kedveben van.:)
2015. jan. 9. 23:02
 9/9 anonim ***** válasza:
bcsi kérdező,de este van,és nekem sok az a 6és fél sor
2015. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!