Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Thaiföldön európai pasiként...

Thaiföldön európai pasiként tényleg legalább két kategóriával jobb csajoknak kell az ember, mint itthon?

Figyelt kérdés

Ugy értem, hogyha pl te itthon nem számitasz egy nagy szám pasinak, mert mondjuk átlagos a kereseted, meg nem széles a hátad meg nem vagy sem magas sem jóképű, és EMIATT itthon csak a átlag alatti nők akarnak veled dugni, akkor Thaiföldön a veled egy szinten lévő, azaz már átlagos vékony és rendesen felöltözött és viszonylag igényes csajok is összejönnek könnyen?


Mert én ilyesmi sztorikat hallok thaiföldröl, mondjuk hozzám képest jobb pasiktól, szóval nem tudom, hogy ez most csak rájuk vonatkozik vagy minden pasira.


Mert amugy totál esélyes, hogy a nőknek ott sem ment el az esze, és ott is a jótestű pasi az alap elvárás. Max elnézik, hogy nem vagy annyira jóképü meg annyira gazdag.


2015. jan. 10. 13:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
De durva. Én azt hittem hogy onnan hogy azt mondtam hogy oda kell menni ah kevesebb a turista, meg a kábsteres rész, ami végülis igaz.
2015. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

hát most vagy kigyurom magam és akk ittohn is lesz vékony csaj alattam állandoan, vagy a kigyuráshoz szükséges idő és küszködéssel keresek még extra pénzt, amivel kimegyek és ott majd nyeszletten is kapok vékony csajt...GOOOOOOD DEAL


miért nem lehetne, hogy eröfeszitések nélkül is jó legyen már nekem egyszer?

2015. jan. 10. 13:23
 13/17 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, szerezz pénzt és lesz itthon is csajod, plusz időd hogy kigyúrd magad. :)
2015. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

jaaaaa, hogy pénzt...de hát azért dolgozni kell! És tudod mennyit? Annyit amennyit azok a nők, akik most lexarnak engem, EGÉSZ ÉLETÜK NEM FOGNAK!


Ha nekik ingyen van a szex, akkor nekem miért nincs?

2015. jan. 10. 13:26
 15/17 anonim ***** válasza:

Az eszedért semmiképp nem fognak szeretni a nők, ebben most biztos vagyok, úgyhogy menj is gyúrni. Voltam nálam kategóriákkal szebb és csúnyább nőkkel is itthon, nem kell elutazni.

Tájföldön pedig egyértelműen egzotikumnak számít a fehér ember, nem csak szextúristák járnak oda. Egy szórakozóhelyen szinte biztos kapsz ajánlatot, nem álszentek, mint az európai és amerikai nők, tök természetes a szex.

2015. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
én is voltam már magamhoz képest szebb nőkkel, de valahogy értük jobban kellett küszködni...sokkal neccesebb volt, hogy összejöjjenek, mint pl egy hozzám képest gyérebb csaj, akinek BÁRMIT mondhatsz és eldobja az agyát.
2015. jan. 10. 13:33
 17/17 anonim ***** válasza:
Azóta a kérdező lehet, hogy már a thai shemalektől összeszedett Hepatitis B-t kezelgeti, de engedek a kényszernek és leírom, hogy ilyen elb*sz*tt gondolkodásmóddal nézhetne ki úgy mint David Beckham es Adriana Lima szerelemgyereke akkor is legalsóbb kategóriás nyomorék maradna, mert ilyen gondolkodással és hozzáállással egészséges normális nőnek nem kellene.
2019. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!