Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megtetszett egy lány a faceboo...

Megtetszett egy lány a facebook-ról, írtam neki, szerintetek ezzel nagyon leégettem maga előtte?

Figyelt kérdés

Ott tartok, hogy bejelöltem, ő pedig visszaigazolt. Írtam is neki. Lájkoltam már jó pár pár képét is.

Mit tegyek? Nem vagyunk közeli ismerősök. Mit tegyek, hogyan közeledjek, hogy ne riasszam el, és hogy finoman a tudatára adjam, hogy én többet szeretnék vele, és várom a reakcióját. Én 28, ő 19.


Ezt írtam neki: "Szia. Láttam, hogy visszajelöltél.

Én azért jelöltelek mert megtetszettek a képeid és rokonszenvesnek, kedvesnek tűnsz. Szívesen beszélgetnék és ismerkednék veled, ha úgy gondolod. Részemről ismerkedhetnénk valamikor személyesen, facebookon kívül is. Bármi is lehet belőle. Mi a véleményed? Mit szólsz? Várom a válaszod, akármi is legyen az. ui:Szóval szívesen barátkoznék veled."


Szerintetek nagyon gáz az üzenet amit írtam neki? Még nem kaptam választ tőle. Ez egyértelmű nemet jelent? Szóval totális kudarc?

Köszönöm a komoly és segítőkész válaszaitokat.



2015. jan. 12. 18:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Először bejelöltem, utána ő visszaigazolt és miután már facebook ismerősök lettünk azután küldtem neki az üzenetemet.
2015. jan. 12. 18:05
 2/12 anonim ***** válasza:

"Bármi is lehet belőle."

"ui:Szóval szívesen barátkoznék veled."


ez így égő

2015. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy egy nem, vagy csak bizonytalan
2015. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Bármi is lehet belőle."

"ui:Szóval szívesen barátkoznék veled."


ez így égő

És szerinted mi lett volna a helyes megoldás? Nem akartam elsőre elriasztani vagy megijeszteni. Azért próbáltam, így fogalmazni hogy nem gondolja azt, hogy túlságosan is rámenős vagyok és hogy éreztessem vele, hogy tisztességesek szándékaim és közeledésem felé.

2015. jan. 12. 18:12
 5/12 A kérdező kommentje:
Tönkre tettem minden esélyemet?
2015. jan. 12. 18:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem is VOLT esélyed, nem tettél tönkre semmit.
2015. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Nem is VOLT esélyed, nem tettél tönkre semmit."


De szar már.

2015. jan. 12. 18:29
 8/12 anonim válasza:
Ez igy sok volt. Egyszeruen csak egy Szia mi ujsag eleg lett volna es abbol elvalik hogy te bejossz neki vagy sem ha visszair.. egyebkent meg nem biztos hogy szeretne ismerkedni kisebb lorkulonbseg miatt.. stb... Letamadtad... Ram is szoktak igy irni es.ilyenkor azt gondolom, hogy az ilyenek mindenkinek el kuldik ezt a sablonsziveget illetve remenytelenek. nem konnyu eset
2015. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A csajok a tökös csávókat szeretik. Nem kell visszakérdezned, hogy "mit szólsz", és társai, egyszerűen előadod, hogy mit szeretnél, aztán vagy válaszol, vagy nem, de a legtöbben valószínűleg nem tennék meg, vagy elutasítanának. A legtöbben csak magamutogatásra használják a fb-ot, és az a lényeg a számukra, hogy minél többen ajnározzák őket. A lájkolás szerintem nem volt jó ötlet, kapásból nyalizásnak tűnik, és ezt pasiként mondom. Plusz ugye leírod, hogy tetszik neked, de utána azt is, hogy csak barátkozol. Remélem, azért összejön valami, de nem vennék mérget rá, és legközelebb ne lájkolgass idegeneket, és ne azt írd, hogy barátkoznál, annyi elég, hogy szívesen megismernéd őt, és ne kérd ki a véleményét.
2015. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kösz a hasznos választ.


Hazug oldal ez a facebook és én egyenesen belesétáltam a csapdájába. Soha többet nem fogok ilyet csinálni, már azt is sajnálom, hogy egyáltalán megtetszett ez a lány. Bár sohasem láttam volna a képeit.

2015. jan. 12. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!