Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Neten próbáltam ismerkedni de...

Neten próbáltam ismerkedni de eddig semmi eredmény! Ha újságba adok fel hirdetést, szerintetek válaszol valaki rá? Nem ciki? 25f

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Senki se olvas manapsag ujsagot.. Xddd
2015. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ciki is, és pénz kidobás :D
2015. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha a neten nem fognak akkor az újságban még úgy sem. Egyébként jobban jársz ha személyesen próbálsz ismerkedni akár barátaidon keresztül, vagy csak úgy. Ez a netes dolog nemigazán működik a tapasztalatok szerint.
2015. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
újság még rosszabb, mint a net, remélem csak viccből írtad
2015. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez a netes cucc nem működik... Még itt is hamarabb találsz barátnőt munt társkeresőn...

De jobban jársz ha eljársz ismerkedni...

2015. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
de
2015. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noren1989 ***** válasza:

De ciki, meg haszontalan ;)

25/f

2015. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A netes ismerkedéshez képest az újság visszalépés. A netes ismerkedés nem mindenkinek való - azt kár kijelenteni, hogy nem lehet így ismerkedni, mert lehet, de tény, hogy nem mindenkinek jön be. Én például könnyen fejezem ki magam írásban és tudok "olvasni a sorok között", úgyhogy a netet egyfajta előszűrőként tudom használni.

De 25 évesen sokkal ésszerűbb eljárni valamilyen társaságba, közösségbe, ahol rendszeresen találkozol emberekkel, sok időt töltesz velük együtt, így kialakulhat a közös hullámhossz. Pl. el lehet menni önkénteskedni (tábor, ásatás, stb.), valamilyen csoportba (tánctanfolyam, pszichodráma, stb.). Rengeteg módja van az ismerkedésnek.

2015. jan. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hagyd a netet, kezd el sok emberrel haverkodni, és menj el helyekre, most nem féltetlen szórakozóhelyre hanem vmi értelmesebbre gondolok
2015. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sokan olvasnak manapság újságot.

A netet többen használják,olvassák és gyorsabb is.

Felesleges pénz,és idő kidobás lenne egy újságban feladni hirdetést.


Mióta ismerkedsz neten? Mi volt az ameddig eljutottál?

Idő,és szerencse kell ahhoz,hogy a neten megtaláld a párod.

2015. jan. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!