Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A szemüveg hátrány? L

A szemüveg hátrány? L

Figyelt kérdés

Miért?


Illetve: Lehetséges, hogy valakinek illjen a kancsalság?

Én mindig szégyelltem, mert mi szép van abban, ha valaki bandzsa (igaz, én csak nagyon enyhén), de már a sokadik embertől hallom, hogy nekem nagyon illik, meg mindenki a szemeimet akarja nézni.


Ez most igaz, vagy ez valami új fajta csajszédítő?


2015. jan. 14. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem bejonnek a szemuveges lanyok mivel en nekem is szemuvegem van:) ha nagyonnagyon enyhen vagy csak kancsal nem lenne baj, persze az mar kizaro ok lenne ha 10 meterrol is latni h bandzsa vagy
2015. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem látom az összefüggést a bandzsalságod és a kérdés között. Nem hátrány a szemüveg, kicsit sem.
2015. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet és megmondom.. :D

A leírtak alapján lehetsz cuki :P A szemüveg egyáltalán nem hátrány, sőt, van akinek direkt jól áll. A bandzsaság meg.. azt látni kell.

2015. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nyugi,eggyáltalán nem hátrány :)
2015. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

En is szemuveges vagyok (fiu) es allandoan mondjak milyen jol all pedig utalom :D

Te is biztos igy vagy vele es kivancsi vagyok h nezel ki :) biztos h jol all es tenyleg tud aranyos is lenni ;)

2015. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs különbség szemüveges és nem szemüveges lány között. Mind a kettő lehet nagyon csinos és nagyon csúnya is.

Nem tudom mennyire vagy "kancsal" szóval erről nem mondok semmit.

Annyit még hozzátennék hogy nekem a szép szemüveges lányokról a titkárnők jutnak eszembe és így a szemüveg lehet szexi is.

2015. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 lazz válasza:

embere válogatja

a kancsalság kajak nem értem, hogy jön ide...azt leszámítva, hogy el lehet süti a "szemeid kereszttüzében égek" poént, nem látok benne se szépet se pozitívat


egyébként van akinek az a fétise, hogy leszopatja a csajt és a szemüvegére élvez, szóval ilyen esetekben és titkárnős szerepjátéknál kifejezetten előnyös :D

2015. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az első kérdésem hogy mennyi idős vagy?


Azért kérdezem, mivel én nagyon fiatalon, egészen tinikoromig (tizen pár évesig) kancsal voltam bal szemre. Aztán jött a hormonváltozás és szépen lassan kiegyenesedett. Így mára már rendesen áll a bal szemem is.

Egész kicsi korom óta szemüveg vagyok és nem látom hátrányát. Max csak csókolózás közben, mert összezsírosodhat. :D


Ha zavar téged a szemüveg válts kontaklencsére, vagy ha műtesd meg a szemed.


Fogadd el magad szemüvegesnek. Tudod, a szemüveg lehet szexi is. :) És miért lenne hátrány? Nem a szemüvegedben hordod az eszedet és a szépségedet! :)


24 N

2015. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A kisfoku, már nagyon régóta lehet szexepil, mint ahogy a szemüveg is!
2015. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

21 vagyok, 3 éves korom óta szemüveges, nem műthető.


A kancsalságom nagyon enyhe, nem szembetűnő annyira.

2015. jan. 14. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!