Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Aki mindennap csinos,...

Fiúk! Aki mindennap csinos, az jobban tetszik nektek, mint aki csak néha? Megérné nekem is mindig csinosnak lennem?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha egy lány mindennap kisminkeli magát, legalább csak minimálisan, mindennap csinos ruhákban jár, mindig frissen mosott hatású a haja és sosem kócos, jobban megtetszik nektek?

Nekem is ezt kéne tennem?

Mert én kb heti-kétheti 1x vagyok csinos.


2015. jan. 15. 12:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem egyértelmű hogy igen.

Persze persze a barátnőnél annyira nem számít ez, mert tréninggatyában is szexi és cuki, de azért megjegyzem, hogy akinek volt már 2-3 évnél tovább tartó kapcsolata, bizony tudja, hogy egyes nők hogy el tudják magukat hanyagolni. És itt nem a mackónaciról beszélek, hanem arról hogy minden áldott nap, egy idő után unalmassá válik...


De mondjuk ha nem barátnő, hanem egy idegen/ismerős akkor sztem fokozottan számít ez. Ha mondjuk mindennap látom a munkahelyen, de még nem ismerem a belső tulajdonságait annyira, mi más alapján alkothatnék róla véleményt? Az ápoltság, igényesség, stílus, csinosság sztem egy nagyon fontos női tulajdonság.

Mondhatni nőies, mert sztem nőktől jobban "elvárják" hogy mindennap csinosak legyenek, bár az utóbbi időben sztem a férfiaktól is.


1-2 "lazább" barátnő utána mostani barátnőm mindig tip-top, és hát meg kell mondjam, ég és föld. Amíg nem volt ilyen barátnőm én se tudtam, milyen sokat számít ez. Legtöbbször szoknyát, vagy női ruhát hord, magassarkúval vagy női cipővel, sminkeli magát ha megyünk vhova, ami sztem jól áll neki, pedig amúgy is nagyon szép. Otthonra feszülős leggingset hord, nyáron meg "p . csagatyát", pizsama helyett selyem hálóinget, a fehérneműi is dögösek. El kell mondjam, sztem sokkal többször kívánom meg őt így, mintha folyton egy szakadt tréninggatyában lenne, vagy mondjuk randira converse cipőben meg szakadt farmerben jönne.


Ha már felmerült benned a kérdés, sztem tudod a választ, hogy csináld ezt, elvégre nem olyan nehéz dolog sztem. A sminkelés a barátnőmnek kb 5 perc, hamarabb kész vna vele mint én a borotválkozással. Hajmosást nem tudom kommentálni, de 2-3 naponta mosok hajat, szóval sztem egy lány is megteheti ezt.

A csinos ruhákat meg, az egyik hozzászóló jól írta, dobd ki vagy zárd el a nemcsinos cuccaidat, tanulj meg magassarkúban járni, meg vegyél magadnak szexi szűk ruhákat azt kész. :D Ja meg ne felejts el sportolni vmit néha mert a jó alak is elég fontos sztem - meg hát neked is jó.


23/F

2015. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!