Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi ez a kikötés a nők részéről...

Mi ez a kikötés a nők részéről, hogy egy férfinak legyen humorérzéke?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre több férfitársamról - kollégák, régebbi iskolatársak, szomszédok, haverok, barátok stb. -, hogy úgy ahogy mindenki rendelkezik humorérzékkel.


Vannak olyanok, akiknek a jellegzetes Monty Python-os humorérzékük van, vannak olyanok, akik inkább csipkelődnek, vannak olyanok, akik végtelenül tudják sorolni a rendőr-, cigány-, anyósvicceket. Mindenki más, mindenkinek más a humorérzéke.


Van olyan, aki egy szellentés hallatán röhögi el magát, más nem találja viccesnek. Van olyan, akit egy bukdácsoló részeg láttán kap el a röhögés, van, aki szörnyülködik ezen. Vannak olyanok, akik végigröhögik az Eddie Murphy vígjátékokat, mások unalmasnak találják. Vannak olyanok, akik ugyanezt teszik South Park nézése esetén, mások egyáltalán nem tartják viccesnek.


És ez minden férfinél előfordul. Mindenkinek van humorérzéke, kinek ilyen, kinek olyan. Valaki elröhögi magát egy buta Sas-kabarés viccen is, mások meg még a legfrappánsabb poént is lehurrogják, mert az szerintük szar.


Szóval egyáltalán nem értem, hogy a nőknél pontosan mit is jelent ez a "humorérzék iránti igény". Minden nő kiköti a férfiak kapcsán, hogy legyen átkozottul jó humorérzéke, legyen piszok jó poénérzéke, legyen iszonyatosan jó vicctudása.


Szerintem a nők leginkább arra értik a humorigényt, hogy legyen az övékéhez hasonló sajátosságú, nem? Egészen biztos vagyok benne, hogy léteznek olyan lányok, akik viccesnek találják a fingást, mások primitívnek gondolják. És a többi. Mivel nem vagyunk egyformák, nem biztos, hogy a humorunk is megegyezik.


Személy szerint imádom a Monty Pythont, a Bagi-Nacsa-féle hírességkifigurázást, a Bud Spencer-Terence Hill-féle bunyókat, a jól sikerült vicces mémeket, Cartman (South Park) szemtelen trollkodását, fingós-kakis sztorikat, Youtube csatornákat (úgy mint VitalyzdTV, FouseyTUBE, REACT, KSI, Roman Atwood, Hodgetwins stb.), régebbi nagyszerű vígjátékokat (Tango és Cash, Halálos fegyver, 48 óra stb.), és ezek közül párat olykor elő is adok kisebb-nagyobb társaságban (nem, fingani nem fingok, ekkora paraszt azért nem vagyok), ha éppen úgy adódik.


ÉÉÉS A LÉNYEG: ámbátor ezeket nem feltétlenül kedvelheti egy lány, nem teljesen egyezhet az ízlésünk, ergo le vagyok fitymálva, hogy nincs humorérzékem. De csak hogy módszeresen visszavágjak, csupán annyit jegyeznék meg ilyenkor rosszindulatúan, hogy "hát cica, eléggé szürke, sótlan lehetsz, ha nem érted a poént". Ám mivel nem vagyok ennyire rosszindulatú, így nem teszem.


Úgyhogy inkább én kérdezném meg a hölgyeket, hogy miért kell ilyen hülyeségeket kikötni a férfiak humorérzékéről? :D


2015. jan. 15. 15:41
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Mert vicc az egész.
2015. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Nyilván meg kell találni azt a partnert, aki társ a hülyeségben is. Ha én röhögök egy vígjátékon, akkor olyannal nézem meg, aki szintén ezt találja viccesnek. Kellenek egy kapcsolatba a mulatságos esetek, a közös viccek és félreértések, de ezt csak úgy lehet elérni, hogy ilyen téren is azonos legyen az "ízlésünk". Ha elsiklanak egymás mellett a poénjaink, annak nem sok értelme van.
2015. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:

Amúgy sok igazság van ebben.


A humor nagyon sokrétű. Nekem pl undorító a Robsnájder féle "kutya vagyok vau vau rámászok egy csajra a könyvtárban ha ha ha de vicces, lepisáltam egy bokrot ha haha"


A legjobb humor az ami nem erőltetett. Ami úgy vicces hogy vagy csak épp annak szántad vagy nem is gondolkodsz csak mondod.


Erőltett humor: Kis Ádám, Dancsó főripacs, Sajózsi, Edem szándler, robsnájder, győzike, baginacsa, irigymirigy, nagyfiúk filmszéria, másnaposok...

2015. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:

"A LÉNYEG: ámbátor ezeket nem feltétlenül kedvelheti egy lány, nem teljesen egyezhet az ízlésünk, ergo le vagyok fitymálva, hogy nincs humorérzékem. De csak hogy módszeresen visszavágjak, csupán annyit jegyeznék meg ilyenkor rosszindulatúan, hogy "hát cica, eléggé szürke, sótlan lehetsz, ha nem érted a poént"."


Hogy egyem a kis szíved. Egy Csöppet sem vagy jobb annál, aki lehord téged, amiért ő nem szereti ezt a fajta humor; te - pontosan - ugyanolyan ostoba módon reagálsz.



És megjegyzem, hogy ennek a kérdésnek semmi értelme. A kérdés és a leírás nem passzol össze. Ez most szarul sikerült, pedig volt 1-2 jó megszólalásod anno. Pihenj még egy kicsit, hátha legközelebb összejön.

2015. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
#2: Pontosan erről beszélek. Tehát a humorozás-humorérzékezés, meg minden ilyen elvárás olyan részükről, mintha én kikötném nekik, hogy ők kötelesek röhögni a szellentésen.
2015. jan. 15. 16:03
 6/41 anonim ***** válasza:

Az, hogy általában a férfi és női humor két különböző dolog.

Tapasztalat, hogy pl. ami egy férfinak vicces, ott a nő csak értetlenül pislog.

Sok férfi elröhög az abszolút vicceken pl monty pyton, de nekem jön be.


Szóval egy nőt megnevettetni nem egyszerű feladat.


28 N

2015. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
lol miert kell kikotni ilyen hulyesegeket a ferfiak humorerzekerol... te nagyon hulye te :DDD semmi nincs kikotve eszleny, semmi. 'jo lenne ha lenne valamennyi', ennyi. nincs olyan hogy en most csak az ironiat szeretem en meg nem nezek but spencert. az jo ha van es ennyi, senki nem kot ki semmi mast :DD idiota
2015. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Nálam is alapkritérium, hogy humorban egy hullámhosszon legyünk, de ez ne abból álljon, hogy felváltva vicceket meséljünk egymásnak. Szerintem két dudás nem fér meg egy csárdában.


Nekem alapból vannak vicces beszólásaim, meglátom a hülyeséget mindenben, de ki nem állhatom, ha más a közelemben elkezd poénkodni, vicceket mesélni úgy direkt módon, hogy na ezen most nevetni tessék. Én a spontán humort szeretem, azt, ha érti a srác a stílusom velem együtt nevet vagy kicsit visszatud szólni, de ezek a gesztusai arra irányuljanak, hogy belőlem kihozza ezt a természetes csibész viselkedést.

2015. jan. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

#4:


Ennek meg se füle, se farka nem volt.


Megint kiragadtad az "elméleti parasztozást", a "gyakorlati mellőzéséről" meg tudomást sem veszel, azaz erről: "Ám mivel nem vagyok ennyire rosszindulatú, így nem teszem."


Ha kötekedni akarsz, legközelebb készülj fel jó előre.


#7:


Nincs kikötve? Nincs meg a nők részéről az elvárás, hogy a férfi folyton szórakoztassa őket? :D Ugyan már, te hülye, te... :D


A másik meg: "jo lenne ha lenne valamennyi, ennyi". Mert még nem találtál olyat, akinek megegyezne az ízlése a tiéddel, emiatt fikázod a férfiakat általánosítva, miszerint "jó lenne, ha lenne". Agyatlan.

2015. jan. 15. 16:08
 10/41 anonim ***** válasza:

A nők nem fogalmazzák meg elégé érthetően. Nem a humorérzék a lényeg hanem hogy a kiválasztott hölgyet megnevettesd, meg TUD nevettetni. Persze ez jó esetben nem esti vicc meséléssel történik....

Ugyanúgy amikor azt mondod hogy tudjon főzni nem arra gondolsz hogy mindent megtud csinálni amit utálsz és semmit azok közül amit szeretsz, hanem hogy főzőn neked valami ínyedre valót, és finomat.

2015. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!