Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Egy noi test mikortol...

Fiuk! Egy noi test mikortol szamit vekonynak? (kepet, ha lehet) Es a vekony/nagyon vekony lanyok tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
csontokkal csak a kutyák játszanak! :) /F
2015. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miért te játszol a nőkkel?
2015. jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem így értettem..
2015. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem ítélem el a vékony lányokat (mivel azt sem lehet tudni ,hogy egyáltalán miért olyanok.) De nekem a teltebb lányok tetszenek. Meg én is elég nagy darab ember vagyok , félek, hogy összenyomnám szegényt :D.
2015. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont úgy;)
2015. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a magasságodból leveszünk 115öt (és annyi kg), na az már nagyon vékony. Ha csak 110et akkor vékony, de az már szép formás is lehet.
2015. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Nagyon gyakori ***** válasza:
NEM. Nincs baj, ha természetesen vagy vékony alkat, de aki rendszeresen koplal, mert fogyni akar, nagyon betegnek tud kinézni, remélem te nem teszed.
2015. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Képet most bocsi, de nem keresek, de egyébként igen. Tetszenek. Én sem vagyok nagy darab egyébként...Sőt!

Ízlés kérdése. Nekem az tetszik, akikre már sokan azt mondják, hogy túl vékony, mert nekik a telt az ideáljuk.

2015. jan. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten vonzónak találom a nagyon vékony lányokat. Talán azért, mert én is elég vékonyka vagyok. (176 cm 60 kg)
2015. jan. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!