Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnék a közelébe férkőzni?

Hogy tudnék a közelébe férkőzni?

Figyelt kérdés

Egy 19 éves lány vagyok, még tanuló.

Minden nap szoktam sétálgatni a városban és pár hete, észrevettem egy helyet, ahol kopasz, bakancsos, kabátos srácok "bandáznak". Olyan 14-20 évesig vannak ott fiúk.

Észre vettem egy nagyon vonzó, helyes fiút közülük. Talán ő lehet a legidősebb. Nem hagyott nyugodni a gondolat, ezért haza jöttem és rákerestem az ilyen tulajdonsággal rendelkező emberekre, elvégre nem szoktak az emberek ugyan olyan ruhában, ugyan olyan kinézettel gyülekezni és beszélgetni 15-20an.

Megtaláltam, hogy mik ők. A Skinheadek.

Utánuk keresgéltem, videókat néztem, bele hallgattam a zenéjükbe és észrevettem, hogy elég nagy rasszistákról van szó, ami nekem annyira nem pálya, de nem tudom hogy mit csináljak, mert így első látásra bele szerettem a fiúba. Már hetek óta minden nap kijárok oda, leülök egy padra és messziről bámulom őket. Egész nap csak ő jár a fejemben. Nem tudom, hogy hogy tudnék közeledni hozzá.. hogy lenne érdemes oda menni megismerkedni. Kicsit félek is.. így oda menni a semmiből egy 20 fős kopasz, bakancsos társasághoz. Valaki tudna segíteni, vagy tanácsot adni? Fiúk és lányok véleményét is egyaránt meghallgatom.

Remélem valaki tud segíteni, előre is köszönöm.

Még ha valaki jobban ismeri őket, tudna mesélni egy kicsit itt válaszban? Azt is megköszönném.



2015. jan. 16. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ilyenekkel nem jó bandázni. a nagy részük kétdimenziós látásmóddal rendelkezik, síkhülyék. Ezt most jobbik szimpatizánsként mondtam.. Én is ilyen stílusban akartam nyomni régebben, de rájöttem hogy a nagy részük full ostoba agresszív ember...
2015. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, még az maradt ki, hogy nem olyan mint amiket így a neten látok, hanem messziről tök szimpatikus, aranyos, vicces. És én hozzá akarok közel kerülni, nem hozzájuk
2015. jan. 16. 21:31
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem úgy tekintek rá, mint egy nagydarab, kopasz rasszista állatra, hanem mint egy normális emberre.. és hiszem, hogy ha nagyon akarna, ki tudna törni ebből az életből
2015. jan. 16. 21:35
 4/14 anonim válasza:

ez rasszista banda vagy csak simán barátok???

ha banda akkor szerintem ne próbálkozz mert a főnökük nem díjazná ha egy nem rasszista kihúz tőle egy tagot.

ha csak simán barátok akkor szerintem nincs gond(viszont + pont lenne nála ha rasszista lennél)

2015. jan. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy meg tudod változtatni csak úgy.
2015. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sehogy, ha valaki, hát te [meg más sem] nem fogod megváltoztatni
2015. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Sajna Ő is közéjük tartozik. Mint írtam, akiket én láttam, ő volt a legidősebb.

Vagy szerintetek, ha én nem vagyok rasszista és nem követném azt amit ők, akkor semmibe venne? Vagy hogyha kicsit beszélgetnék vels, megismernénk egymást és talán belém szeretne, nem tudna megváltozni értem? Ha sokáig is tart, de lehetséges?

2015. jan. 16. 22:09
 8/14 anonim válasza:

Ebben picit észrevehető a sztereotípia. Első látásra mindenkit ugyanúgy ítélünk meg, jelen esetben egy adott csoport tagjait. De elképzelhető (sok esetben biztos) hogy attól függetlenül, hogy ennek a 'bandának' a tagja, lehet a tagok nélkül egy normális ember.

Tehát: A csoportba tartozó bármely egyénhez hasonló jellemvonásokat tulajdonítunk attól függetlenül, hogy a valóságban mennyire különböznek egymástól.

2015. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
a valóságban *mennyire különböznek a csoport tagjai* egymástól
2015. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mert tényleg mindig velük van, elég idős.

Szóval nem hiszem, hogy hogyha egyedül vagy másképp gondolkodna és csak velük csinálja azt amit csinál.

Emellett nagyon sok helyen láttam már, hogy ők azt mondják, hogy ez az életük, nem változnak meg, szóval ez is csak arra utal sajna..

Attól félek a legjobban, hogy hogyha oda mennék hozzájuk, kinevetnének, elküldenének. Nem tudom, hogy hogyan csináljam.. egyedül még nem igazán láttam sétálni, de ha mégis, akkor fülhallgatón hallgatja a zenét, szóval megállítani is ciki lenne..

2015. jan. 17. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!