Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? (Elsősorban lányok, részletesebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tetszik csak nem nagyon szoktam odamenni hozzá beszélgetni, mivel picit félek és mindig ideges leszek, ha vele vagyok és nem tudom, hogy mit mondjak neki. Ennek kiegyensúlyozása képpen próbálok vele beszélgetni a neten, de többször fordul elő, hogy ilyen rövid, tőmondatos válaszokat ad, mint ahányszor nem. De eldöntöttem, hogy ezen változtatni akarok, és szeretném elhívni őt valamikor csak úgy együtt lógni, esetleg beülni valahová enni, inni valamit. Ezzel az a gond, hogy nem vagyok az a nagyon beszédes típus, de úgy érzem, ha nem lépek, akkor elveszíthetem őt és nem hinném, hogy megtudnám bocsájtani magamnak, hogy meg sem próbáltam tenni bármit is. Szerintetek az mennyire unalmas és vagy nyomulós dolog, ha elkezdek beszélgetni, kérdezősködni, hogy miket szeret és miket nem? Illetve nektek mi a véleményetek ezekről a beszélgetésekről azon a két ponton túl, amit megemlítettem? Mert úgy gondolom, ha megtudom miket szeret, akkor azokban a témákban jobban olvasottabbá válhatnék, és akkor már könnyebben tudnék vele beszélgetni, illetve ő is megtudhat ezáltal rólam dolgokat. Vagy akkor előfordulhat, hogy az úgynevezett barátzónába kerülök, ha csak beszélgetek vele? Ez így hirtelen az eszembe jutott... Csak akkor lehet esélyem, ha neki is megtetszem csak úgy? Nagyon kevés tapasztalatom van ilyen téren... Illetve még egy apróbb kérdés. Ha van egy fiú, aki nagyrészt otthon van, de már kezdi unni és megpróbálja a lehető legtöbb alkalmat kihasználni ahhoz, hogy elmehessen otthonról, akkor lehet esélye egy olyan lánynál, aki mindig eljárogat bulizni? És az mennyit változtat az esélyeken, hogy a lány is tudja, hogy a fiúval ez a helyzet és változni szeretne? Ezzel együtt az is eszetekbe juthat, hogy a fiú csak a lány miatt akar változni, de ez nem teljesen igaz. Már az előtt is elkezdtem unatkozni a csak itthon üldögélésben, hogy megtetszett volna ő. Köszönöm a válaszokat így előre is! 18F

2014. dec. 26. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban lányok? Akkor ebbe a sorba nem állok be.
2014. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó az ötleted, hogy mit csinálj, hívd el és érdeklődj felőle. Ha jól sikerül a randi, közöld vele szeretnél vele máskor is találkozni, adj puszit az arcára, le fog neki jönni, hogy tetszik neked. És az elhívásra ahogyan reagál már tudni fogod, hogy hogyan viszonyul hozzád. A bulizós témát pedig nektek kell megbeszélni, ahányan vagyunk annyi vélemény van erről.
2014. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Uhh én sem lány vagyok akkor sajna kiestem a sorból, pedig tök normális, hasznos választ tudtam volna adni. :D De ha amjd másodsorban elegendő, kielégítendő lesz egy srác válasza akkor írd ki. :D
2014. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan elhívhatod,lehet még dob is rajta. Pl.nekem volt olyan,hogy alig tudtunk elbeszélgetni neten,személyesen meg fo**uk a szót :D Mindenképp előny lesz. A barátzónát úgy kerüld ki,hogy picit zavarba hozod,bókok stb. Tali végén szépen haza kiséred,ahogy kell és megpróbálod megcsókolni,ha elhúzódik megmondom,hogy :"Azt hittem csak álmodok" :D

Aztán haza mész és megkérdezed,hogy milyen volt az estéje ...

2014. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt a lányok elsősorbant úgy értettem, hogy inkább az ő véleményükre volnék kíváncsi... :D Minden esetre köszönöm a másik kettő választ! Sokat segített! :)
2014. dec. 26. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:
"Azt hittem csak álmodok", mekkora duma te jó ég. Ezt valaki eljátszotta veled kedves? És el is hitted? Ha a bugyidat akarta volna leszedni rólad akkor is elhiszed ezt a dumát? :D
2014. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!