Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudnátok segíteni egy eldönten...

Tudnátok segíteni egy eldöntendő kérdésben?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akit nagyon régóta ismerek, szoktunk beszélgetni is néha sűrűbben, néha gyakrabban. Viszont nem tudom eldönteni, hogy tetszem-e neki vagy sem. Vannak közös összenézések, összemosolygások, nagyon kedves is (bár szerintem mindenkivel az). De van egy olyan sejtésem, hogy van neki barátja már egy ideje (bár lehet ez csak az én fejemben létezik, mert még semmit nem hallottam nagyon róla). Szóval nem tudom mi tévő legyek. Előre is köszönöm a segítséget!

2015. jan. 18. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak úgy tudod meg , hogy rákérdezel.
2015. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen mi az eldöntendő ?

Mi mondjuk meg van*ebarátja ?

2015. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szerintem menj oda hozzá beszélgetni :) kérdezd meg van e valakije és ha nincs és nem undok akkor startolj rá :)
2015. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
igen.
2015. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az eldöntendő kérdés, hogy vajon tetszhetek-e neki vagy sem. Bár így elolvasva a leírtakat nem igazán jön ki belőle. :)
2015. jan. 18. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 jól látod a dolgokat, mármint hogy ebből semmi se derül ki. Kérdezd meg, beszélgess vele.
2015. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szimpatikusnak tart az biztos. Kezdj el kozeledni fele. Hivd el valami programra ahova masokkal mesz vagy akarmi...es akkor kiderul.
2015. jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a sűrűbben meg a gyakrabban szinonímák
2015. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!