Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy interneten...

Miért van az, hogy interneten sok férfi mondja azt, hogy tetszene nekik egy ducibb lány is, de a valóságban nem így van?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok és 60 kg, ami nem annyira vészes, csak egy kicsit vagyok duci, de már ez is soknak számít rengeteg fiú szemében, pedig arányosan oszlik el rajtam.
2015. jan. 18. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
KÉPET!!!
2015. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, de neked az interneten hányan mondták, hogy tetszenél nekik, utána meg visszakoztak?
2015. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem élőben sincs bajom a duci lányokkal! 13/f
2015. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Van olyan csaj ismerősöm, aki alacsonyabb és testesebb nálad és sorban állnak nála a fiúk. Valószínű más probléma lehet.
2015. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is más a probléma... a husis testhez szép arc, kisugárzás is kell...
2015. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tuti szexi vagy! Ha van kedved küldj egy képet!:)
2015. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Mert egy duci lány is lehet szép, meg ronda is. Ha azt mondják, hogy nincs bajuk a duci lányokkal, az nem azt jelenti, hogy az összes duci lány tetszik nekik.
2015. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sokan mondták már nekem, hogy nagyon jó a kisugárzásom, és rengeteget, szinte folyamatosan mosolygok. Az arcom pedig lehetne szebb, de az se bűn ronda.
2015. jan. 18. 20:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez alapján a két adat alapján nem mernem azt mondani, hogy duci vagy, talán nőiesen telt, de még abban sem vagyok biztos, mivel tényleg nem sok a 60 kiló. Nekem egy kövér lány nem tetszene, de a nőiesen telt annál inkább, a vékonyakat nem szeretem.
2015. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Rengeteg fiú szemében soknak számít, rengeteg fiú szemében pedig nem. Neked azokat kell megtalálni, akiknek az esete vagy. Pontosabban elég csak egyet...
2015. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!