Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám megmondani egy...

Hogyan tudnám megmondani egy srácnak hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Igazából régóta ismerősöm, ismerem csak sajna ritkán beszélünk. Nyáron volt h 1 busszal mentünk néha, mert 1 városba jártunk be, csak ő melózni, én meg tanfolyamra (aminek azóta vége lett)és ő a szomszéd faluban lakik, de én sajna nem tudtam vele busszal bemenni (ált-ban apum vitt be). Jófejj srác meg rendes, meg szereti ő is a rock zenét meg én is (igy lettünk jóba még évekkel ezelött), de nyáron dumáltunk, láttuk 1mást megint. Jó volt látni, meg jókat elbeszélgettünk, csak akkor én még együtt voltam az exemmel, és nem mertem lépni, pedig vele már rengeteget veszekedtünk, de azóta már szétmentünk, meg mikor mondtam neki h volt párommal szakitottunk helyeselte a döntésemet (mert elmondtam neki h nem dolgozik, életcéljai sincsenek). Fb-n is ismerősöm ez a fiú, olykor belikeolgatja pár képemet, meg volt megdicsért meg mikor depresszióba estem akkor is meghallgatott.. Szerintetek h mondjam meg? Amugy ő 27 én meg 25

L/25



2015. jan. 18. 23:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia, tetszel. - röviden tömören.
2015. jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért nem írsz rá a neten, hogy : szia,rég nem láttalak stb!
2015. jan. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyszerüen, mond meg neki hogy tetszik neked, és lenne e kedve randizni vagy ilyesmi. ennyi. :D
2015. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ma is dumáltunk. Persze csak chaten, lehet h elkisérem dokihoz mert kötözésre kell mennie, meg jó társaság rám nézve ezt megmondtam neki.. De nyáron még emlegetett egy nála idősebb lányt aki tetszik vagy tetszett neki, azt azóta nem tudom.. Bár nekem is volt régen olyan h több fiu tetszeett...
2015. jan. 18. 23:42
 5/14 anonim ***** válasza:
de nézd a rossz oldalát lehet homár a srác
2015. jan. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak 1x csináltam ilyet pasinál (16 voltam) de elküldött a fenébe... Am ennek nincs barátnője de félek h lebőgök :S Bár elkezdtem rá célozgatni cseten de csak igy eggyesszám 3. személybe igy " h van aki tetszik csak ritkán látom"
2015. jan. 18. 23:44
 7/14 anonim válasza:
100%
Nem kell túlkomplikálni a dolgokat. Vedd fel vele magadtól a kapcsolatot, ez már magában egy óriási jelzés, amit ha nem hülye, és be is jössz neki, venni fog. Egy hosszabb beszélgetés(ek) után már kezdeményezhetsz találkát is. Innentől már csak akkor nem fog lépni, ha nagyon töketlen, vagy nem jössz be neki.
2015. jan. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25 évesen nem tudod a tudtára adni egy fiúnak, hogy tetszik? Mesélj még magadról! :)
2015. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nemtudom h bejövök e, az 1 dolog h belikeolta pár képemet Facén. Meg néha megdicsért, én is volt h megdicsértem azokat a fiuhaverjaimat akiktől nem akarok semmit sem...
2015. jan. 18. 23:47
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el neki hogy bejön, elég ha elmentek ide-oda, esetleg EGYSZER ((először!)) el is hívhatod te hogy jó lenne elmenni kirándulni/falunapra/lakodalomba/akármi, valahogy azért ejtsd el hogy már nem vagy együtt a barátoddal, és ha ezek után sem kapcsol nem kellessz neki.. felejtsd el. AZért 27 évesen az ember már csak el tudja dönteni hogy egy nő tetszik-e neki vagy sem.
2015. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!