Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám megmondani egy...

Hogyan tudnám megmondani egy srácnak hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Igazából régóta ismerősöm, ismerem csak sajna ritkán beszélünk. Nyáron volt h 1 busszal mentünk néha, mert 1 városba jártunk be, csak ő melózni, én meg tanfolyamra (aminek azóta vége lett)és ő a szomszéd faluban lakik, de én sajna nem tudtam vele busszal bemenni (ált-ban apum vitt be). Jófejj srác meg rendes, meg szereti ő is a rock zenét meg én is (igy lettünk jóba még évekkel ezelött), de nyáron dumáltunk, láttuk 1mást megint. Jó volt látni, meg jókat elbeszélgettünk, csak akkor én még együtt voltam az exemmel, és nem mertem lépni, pedig vele már rengeteget veszekedtünk, de azóta már szétmentünk, meg mikor mondtam neki h volt párommal szakitottunk helyeselte a döntésemet (mert elmondtam neki h nem dolgozik, életcéljai sincsenek). Fb-n is ismerősöm ez a fiú, olykor belikeolgatja pár képemet, meg volt megdicsért meg mikor depresszióba estem akkor is meghallgatott.. Szerintetek h mondjam meg? Amugy ő 27 én meg 25

L/25



2015. jan. 18. 23:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"" h van aki tetszik csak ritkán látom""


Ne ne ne!! Női baromság, ilyet NE! Ő férfi, ha ezt mondod neki, azt fogja gondolni, hogy "hmm van valami másik fickó azt akarja, akkor én biztos nem érdeklem..."

2015. jan. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolsó jól mondja! A két nem gondolkodása eltér egymástól.

"Van valaki aki tetszik csak ritkán látom" Lányok: Óóó de jó biztos én vagyok az. Fiúk: Áh, van egy másik srác, na mind 1 hagyjuk.

2015. jan. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Legyél pimasz :D
2015. jan. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utolsó elötti: Nemigazán értem a férfi logikát :S Bár én is olyan vok h csak abbol értek ha egyértelműen mondják meg h mi van... Pedig nő vagyok
2015. jan. 19. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!