Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért viselkedik...

Szerintetek miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és van egy 10 évvel idősebb férfi. Nincs közöttünk semmi, viszont (mint azt gondolom kitaláltátok) nekem nagyon tetszik már 1,5éve. Fél éve vagyunk normálisabb beszélő viszonyba. Nagyobb társaságban mindig figyel engem,amikor mesél valamit akkor is sokat néz rám, amikor mond valami vicceset és mosolyog egyből felém fordítja a tekintetét, ha valaki felajánlja neki a segítségét inkább hozzám fordul és megkér engem.. ilyesmi.. Voltunk már párszor együtt szórakozni is, néha beszélgetünk a facebookon is, de nem tudom eldönteni érdeklem e.. Nem érzem úgy hogy elég szép lennék ahhoz hogy komolyan érdeklődjön irántam. Szerintetek? Várom az észrevételeket, tanácsokat !!!!

2015. jan. 19. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosan tetszel neki, ez egyértelmű azok alapján amiket leírtál. Szerintem nyiss felé, beszélgessetek, rossz nem lehet belőle :)
2015. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam már a tudtára adni, hogy kedvelem őt, de továbbra is ezek a dolgok voltak. Mindketten egyedülállóak vagyunk, de nem vagyok benne biztos, hogy ő a rendes kapcsolatok híve, így elég tanácstalan vagyok a továbbiakban :(
2015. jan. 19. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!