Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy ilyen éjszaka után még...

Egy ilyen éjszaka után még akarhat komoly dolgot?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok es hetvegen bulizni voltam, ahol osszekavarodtam egy idosebb sraccal (19 eves), es hat....elegge elvetettem a sulykot, vagyis megtettem olyan dolgokat amit korabban meg csak gondolni sem mertem, roviden es tomoren eleg rendesen megdugott, szinte mindenhogy, ahogy el lehet kepzelni. (Nalunk,mert hazahoztam, es nem voltam szuz, volt mar baratom, de ilyen meg nem forult velem elo, hogy egyejszakas kaland, idegennel)


Masnap reggel azert kicsit zavarban voltam, probaltam minel hamarabb "kidobni", viszont delutan irt nekem egy sms-t, hogy talalkozzunk, mert nagyon jo volt a szex, meg minden, de szeretne engem is megismerni, hogy milyen is vagyok valojaban....elegge meglepett, mert nem olyan sracnak tunt, aki komoly dolgot akarna, es hat mivel elegge tetszik igy kulsore, elegge osszezavart...elvileg holnap delutan talalkoznank, de nem tudom mit tegyek, van bennem felsz rendesen, de a szivem meg azt mondja, hogy vagjak bele...


Ti mit gondoltok, mit akarhat, es mi lenne a helyes dontes?


2015. jan. 19. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ebből házasság lesz
2015. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Helyes dontesnlenne elmenni randira mert kulonben kikialt ribinek es akkor lesheted mikor lesz komoly kapcsolatod
2015. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ugorj neki. Még egy élvezetes szex után megismerkedhettek :-)

2 dugás közt ideális percek ismerkedni :-)

2015. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem lett ilyenből kapcsolat. :)
2015. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én kúrnálak tovább, de egyebet nem akarnék. :)
2015. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha van esze, akkor még kihasznál egy darabig aztán lapátra tesz.....könnyen jöttél, így fogsz menni is.

Persze ígér majd fűt-fát amíg fekszel aztán továbbáll.

Hiszen ha vele megtetted 17 évesen ennyi "ismerettség" mellett, mással is megteszed. És jogos lenne részéről.

2015. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

így van, kihasznál.

én is ezt tettem régebben, ha szép ha nem.


de ha a szex jó akkor miért ne?!

(bár kicsit irigylem most a srácot..."szinte mindenhogy" erre konkrét példa?, anál? mélytorok? vagy mégis mennyire mentetek bele?!)

2015. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mégis, mitől félsz? Mit veszíthetsz? A legrosszabb eset valóban az, amit itt írnak, hogy akar még szexelni, de t szerintem ezt meg lehet beszélni a randi alatt. Egyébként meg akár valami jó is kisülhet belőle. Akkor meg?
2015. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez a ketto pont kimaradt, amit leirtal, de amugy volt minden :D (azok meg a beteg fetises dolgokon kivul :D)
2015. jan. 19. 20:30
 10/13 anonim ***** válasza:

mar bocsi, de ha ezek nem voltak, akkor mi volt olyan nagy "cucc" benne?

sokaknak mar az anal is szinte hétköznapi...

Mondjuk 17 vagy nem tudom mennyi szexuális kapcsolatod volt eddig, de én valami egészen extra dologra gondoltam.


száz szónak is egy a vége:

találkozz vele, és fektessétek le (fontos hogy előbb ezt, és ne egymást, azt majd utána) hogy mostakkor komoly szándékok, vagy csak szexkapcsolat.

Ez a legfontosabb!!!

Ja és hogy teszteld a srácot, ha aztmondja komoly, akkor ne add oda neki magad mostanába, legalább 2 hetet éheztesd! bármilyen nehez is neked...

így lathatod hogy ő mennyire akar téged komolyan.

de varhatsz többet is, amikorén voltam fiatal kb 1 hónap volt az iylen "türelmi idő" de ezt is ki lehet jatszani...kérdés az ifju "szexpadavanod" ahhogy leírtad, mennyire rutinos...nade nem festem az ördögöt a falra, ha komoylat akartok, ne szexelj vele egy darabig, ismerjétek meg egymást :)


(privibe, vagy ide is leírhatnád mégis neked mi ez a "minden" ami megvolt szex közbe, hogy picit én is tájékozodjak, hogy a mai fiataloknak mi az ingerküszöbük)

2015. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!