Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy ilyen éjszaka után még...

Egy ilyen éjszaka után még akarhat komoly dolgot?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok es hetvegen bulizni voltam, ahol osszekavarodtam egy idosebb sraccal (19 eves), es hat....elegge elvetettem a sulykot, vagyis megtettem olyan dolgokat amit korabban meg csak gondolni sem mertem, roviden es tomoren eleg rendesen megdugott, szinte mindenhogy, ahogy el lehet kepzelni. (Nalunk,mert hazahoztam, es nem voltam szuz, volt mar baratom, de ilyen meg nem forult velem elo, hogy egyejszakas kaland, idegennel)


Masnap reggel azert kicsit zavarban voltam, probaltam minel hamarabb "kidobni", viszont delutan irt nekem egy sms-t, hogy talalkozzunk, mert nagyon jo volt a szex, meg minden, de szeretne engem is megismerni, hogy milyen is vagyok valojaban....elegge meglepett, mert nem olyan sracnak tunt, aki komoly dolgot akarna, es hat mivel elegge tetszik igy kulsore, elegge osszezavart...elvileg holnap delutan talalkoznank, de nem tudom mit tegyek, van bennem felsz rendesen, de a szivem meg azt mondja, hogy vagjak bele...


Ti mit gondoltok, mit akarhat, es mi lenne a helyes dontes?


2015. jan. 19. 20:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10es, ez a várakoztatás dolog hülyeség. 2 hetet főleg könnyen kivár még az is, aki csak szexet akar. ha meg sokáig váratja, még akkor is ott hagyja, ha különben komolyat akarna. én sosem várattam senkit egy hétnél tovább (bemutatkozástól számítva), és mindig komoly kapcsolataim voltak. Aki komolyat akar, az látod, egyéjszakás után is felkeres és komolyat akar, aki meg nem, az több hónapot is képes teljes cölibátusban leélni (egy barátnőm nem olyan szerencsés, mint én, többször volt olyan, hogy több hónap után (ilyen 3-4re gondolok) feküdt le a pasikkal, csak hogy biztosra menjen, szinte rögtön utána dobbantottak).


Azt viszont támogatom, hogy mikor találkoztok, akkor tényleg beszéljétek meg ki mit akar. A teljes őszinteség jegyében mondd, hogy nem haragszol meg, ha csak szexet akar, csak mondja meg, hogy tudd, mire számíts. Ne hitegessen. A pasik nagyobbrészt azért nem szokták ezt bevallani, mert jogosan attól tartanak, hogy a lány megsértődik, nem akar velük további kapcsolatot ápolni, és így a tényleges szextől is elesnek. Viszont ha nyitott vagy és ez látszik is rajtad, akkor nagyobb eséllyel lesz ő maga is őszinte.

2015. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod utolso, sokat segitettel :)
2015. jan. 19. 22:01
 13/13 anonim ***** válasza:

10 es vagyok.

van valóságalapja amit mondok hidd el. nyilván mindenki más, de én pl ha csak szexet akarnék egy lánytól, biztos nem várnék 3 hónapot rá! de még 2 hetet sem. Csak szexre nemnehéz találni valakit....

Aki igenis vár valamenyit a személyre akivel szexelni akar, nagyobb az esélye, ohgy érzelmek is vannak a háttérben nemcsak testiség..


kérdezőnek:

kíváncsi volnék a folytatásra...hol tartotok, volt e szex, találkoztatok-e azóta...

2015. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!