Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol van manapság olyan chat...

Hol van manapság olyan chat oldal, ahol értelmes emberekkel lehet beszélgetni 20-40 év között? N

Figyelt kérdés
Az összes chat oldalt amit ismerek (3) azokon mind csak szexről lehet beszélgetni, nekem pedig igényem van másféle témára is.

2015. jan. 21. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a legjobb...
2015. jan. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Adjam meg a skype-om? ;-)

Ja, basszus határon vagyok: pont 40 ...

2015. jan. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az egész világ ilyen. Akit keresel azt ki kell fogni.
2015. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én 21 vagyok és értelmes! ha gondolod beszélgethetünk, akkor írj rám :)
2015. jan. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
írj :D
2015. jan. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24/F vagyok, írj ha gondolod :)
2015. jan. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az életkort hasra-ütés szerűen írtam be, tehát érdekes témánál nem számít az életkor.

Viszont én nem ilyen páros csevegésre gondoltam, hanem hogy több ember egy témáról beszélget. Mint ahogy itt gyk-n is feldobják a labdát és arról diskurálnak, csak kicsit interaktívabban képzeltem

2015. jan. 21. 10:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Én rájöttem felesleges bármilyen chat oldalra is felmenni mert csak arról megy a duma amit írtál. 100 ember közül 2 vel ha jól el lehet beszélgetni...
2015. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenhol vannak értelmes emberek, csak tudni kell szelektálni. :) De értem, hogy mi a problémád, tizensok évvel ezelőtt én is voltam egy olyan csetes közösségben, ahol mindenféle téma volt, a szex csak egy a sok közül...

Mostanában már inkább csak privizek, ott könnyebb szelektálni és értékes embereket találni.

Ha a helyedben lennék, akkor én magam hoznék létre egy olyan "csoportot", ahol lehet beszélgetni... pl. saját csetszobát, FB-csoportot, vagy bármi hasonlót.

2015. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!