Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik olyan netes társkereső...

Létezik olyan netes társkereső oldal ahol valóban értelmesebb emberek vannak és értelmes kapcsolatra vágynak?

Figyelt kérdés

Nem barátokat ill. flörtöt keresnék.

38F


2014. febr. 21. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
www.parkatt.hu
2014. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja,majd nekiállok és értelmes embereket keresek kapcsolatra!Addig meg válogass az agyhalottak között is!Remélem felfogod a szomorú tényt!
2014. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sztem nincs
2014. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Na, most gondolkodj el velem a dolgon. Figyelj. Regisztrálhatsz ingyen egy oldalra. Eddig megvan? Ok.

Tegyük fel, hogy van 100 ember, akit érdekel az az ismerkedős téma. Tegyük fel, hogy ebből 40 az aki komolyan fűz is hozzá reményeket. Aztán tegyük fel, hogy van 5000 ember, aki idióta, és csak hülyéskedni akar, meg másokon röhögni.

Na most az adott ingyenes párkereső oldalra ez az 5100 ember beregisztrál, és te abba a negyvenben vagy az egyik.


Szerinted kikkel fogsz találkozni az ismerkedés során? BINGÓ! Idiótákkal! :D


Na most gondold el azt, hogy ha az oldalnak van fizetős része, akkor az 5000 idiótából hány fog azért csak egy ezrest is fizetni havonta, hogy a fizetős részlegen is hülyéskedhessen? Hát persze hogy 0, nulla, zéró!!! Mert ezek suhancok, idióták, és nagyon ráérnek, pénzük az nincs de annál több idejük, és annál kevesebb eszük.


Szóval mi a teendő?

Tökmindegy melyik párkereső oldalra regisztrálsz, max akkor találsz komoly partnert az oldalon, ha fizetéssel kimutatod a komoly szándékodat.

2014. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sanker ***** válasza:
igen van, csak sok a kamuprofil, és neked kell megkeresi a valódi személyt, erre az a módszer, hogy több száz embernek írsz üzenetet, és hamar kiderül kivel érdemes foglalkozni...
2014. febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
NINCS!
2014. febr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A 4-es válaszoló szerint gondolom én is.

Azért tettem fel a kérdést, mert korábban sorozatosan dőltem be szépnek tűnő kapcsolatokba különböző társkereső oldalakon, mire később rá kellett jöjjek hogy átvertek. És kíváncsi vagyok, hogy csak én vagyok ezzel így, illetve csupán rossz helyeken keresgélek.

Visszatérve, tehát sajnos még a véresen komolynak tűnő kapcsolatok, illetve azzal hirdetők is hátsó szándékkal keresnek balekot.

Most sorolhatnám, de egy biztos még ennyi hazug, beteg emberrel nem hozott össze a sors mint ilyen társkereső oldalakon.

2014. febr. 24. 15:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen is olyan is van, nem tudhatod. Vagy megfogod az isten lábát, vagy átvernek mint a szart!
2014. febr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!