Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy koptassak le egy fiut?

Hogy koptassak le egy fiut?

Figyelt kérdés
Egy fiu nagyon belem van szeretve.Egy idöben jartunk de aztan valami okbol dobott most meg könyörög hogy fogadjam vissza de engem mar nem erdekel mert nekem mar mas fiu tetszik. Mit csinaljak ?

2015. jan. 21. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

hát erre eléggé jól meg vannak a női praktikát

én már tapasztaltam

2015. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Paprikáskrumplit...mert azt szeretem.
2015. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
1. hát miért nem koptál le?
2015. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondtad már neki, hogy kopjon le? Ha igen, és folytatja, az zaklatás, fenyegesd meg vele, majd ha nem használ, ténylegesen fordulj a megfelelő személyekhez segítségért (szülők, tanárok, rendőrség - nem tudom, hány éves vagy)
2015. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már ehhez is lusták vagytok?
2015. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki kerek-perec, hogy elcseszte. nem kell finomkodni - miért kéne? Ha nem ért a szép szóból, nem kell sajnálni egy csöppet sem.
2015. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Engem az kerget ki a világból, ha egy egyszavas választ kapok az üzeneteimre vagy csak egy sima smileyt független attól, hogy milyen kapcsolatban állok az adott személlyel. De ilyen esetben az is kiváló, ha az álompasidról kezdesz neki áradozni, mondjuk ez már inkább g*ciség de ettől majd feladja csak. 18/F.
2015. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy már nincs esélye.
2015. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mar mondtam neki de mindig azt mondja hogy gondoljam at es utana mondom neki es akk is meg mindig probalkozik es nem szal le rolam :(
2015. jan. 21. 21:33
 10/10 anonim ***** válasza:

akkor ne válaszolj neki... előbb utóbb majd megunja...

Szerintem azt hiszi, hogy mivel anno ő szakított, ezért ha jobban teper, majd visszafogadod...

2015. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!