Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ebben a szituációban...

Lányok ebben a szituációban mit láttok kedvezőbbnek?

Figyelt kérdés

Megállóban fiú és lány egymás mellett

a, fiú odalép majd mondja, szia, az a helyzet, hogy megláttalak és egyből megtetszettél, szóval idejöttem, hogy megismerjelek

b, vmien szöveggel nyit felétek



2015. jan. 22. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyha nekem is tetszik az illető, akkor az a, viszont ha nem érdeklődök különösebben iránta talán jobb a b
2015. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

B

Első kommenttel ellentétben én akkor sem örülnék az A-nak, ha nekem is tetszene. Nyisson egy szöveggel, esetleg közben bókol, megdicsér valamit, leveszem, hogy tetszik nekem. Az egyenes beszéd oké, de ne ezzel kezdje.

2015. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ettől az ismerkedjünk utcán/megállóban szitutól kiráz a hideg :D szóval egyik sem.
2015. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mindegy, egyiknek se örülnék
2015. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez szokott bejönni: Szia. Régóta figyellek, de sohasem volt annyi bátorságom, hogy meg merjek szólítani egy ilyen különleges lányt. Most viszont bekaptam egy fél vodkát.
2015. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!