Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szóltok ehhez? 17/L

Mit szóltok ehhez? 17/L

Figyelt kérdés
A pestiek miért nézik le a vidékieket? És a vidékiek miért hiszik azt,hogy a pestiek beképzeltek? Én is vidéki vagyok,de azt hiszem,hogy nem minden pesti srác beképzelt,vannak azért normálisak is közöttük. Ugye igazam van? :)

2015. jan. 23. 18:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%
Jófej vagy #10, ezért van annyi t.ahó paraszt.
2015. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ezért szerintem nem kellene lenézni a vidékieket,mert ezek egyáltalán nem igazak..jó nem mondom,hogy nincs ilyen.Aki normális az tanul,normálisan beszél és nem tudsz különbséget tenni,hogy honnan jött.
2015. jan. 23. 18:48
 13/15 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben!
2015. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a dolog biztos létezik. Egyszer mesélte egy osztálytársam, hogy általánosban a szülei feljártatták Pestre tanulni. Elmesélte nekem, hogy egyfolytában piszkálták emiatt. Persze lehetséges nem mindegy, hogy mégis mennyire jött vidékről az illető. Ha egy másik nagyobb városból származik valaki, akkor azt lehet, hogy jobban eltűrik, mint egy olyat aki csak egy isten háta mögötti kis falucskából ment volna oda.
2015. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
én Pesti vagyok és semmiféle lenézés sincsen egy vidéki felé.. csak Pesten nagyon más minden :DD meg azért a vidéki emberek között van aki nagyon buta :d és beszélni sem nagyon tud :D de egyébként nagyon értelmes ez a kérdés.. a pesti nem bírja az ilyen falusiakat az meg a pestit azt csáá :dd
2015. febr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!