Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretem nagyon. Ezt be is...

Szeretem nagyon. Ezt be is vallottam neki de ő sajnos el utasított barátja nincs. Az okát meg sajnos nem tudom de azt mondta rossz hogy ezt hallja mert nagyon kedvel barátként. Akkor most mi a baj?

Figyelt kérdés
De ezek után is puszil,ölelget és szinte minden nap együtt vagyunk beszélgetünk stb.Ő igaz hogy négy évvel idősebb és lehet hogy ez az oka.Sok barátja van de mindig engem keres és én is szoktam mindig és mondta hogy jól esik neki.Sokat nevetgélünk,hülyéskedünk.Szinte mindenben megértjük egymást.Mindig ha van valami új pl: haja kérdi hogy szép-e magyarul jól esik neki ha dicsérem.Egy városban lakunk néha ki megyünk együtt meginni valamit boltokba járkálunk.Akkor mégis mi a baj??

2015. jan. 23. 23:07
 1/6 Fish1 ***** válasza:
Pasiként nem jössz be neki, ennyi az oka.
2015. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a pincsije.
2015. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves második nem vagyok a pincsije mivel ő keres leginkább mindig én is szoktam de ritka... És nem megyek utána.De szeretem amikor mellettem van...
2015. jan. 23. 23:25
 4/6 anonim ***** válasza:

na pont ilyen velem is egy lány! kétszer visszautasított, de multkor meg kérdezte hogy jovok e xy helyre, mondom igen, erre csillogó szemekkel "jujjj de jooooo "


szerintem vagy atkattan vagy nem. legalabb nem undorodik, ez is valami

2015. jan. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem értem a lányokat nagyon furcsák tudnak lenni :)
2015. jan. 24. 09:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem jössz be neki, de kedvel, mint barátot...
2015. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!