Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hölgyeim, ismerkedésnél rossz...

Hölgyeim, ismerkedésnél rossz néven vennétek, ha a férfi arra kérne titeket, hogy lehetőleg senkinek se beszéljetek róla?

Figyelt kérdés

Nem azért, mert valami titkolnivalóm lenne, vagy mert titokban akarom tartani az ismerkedésünket, vagy netán szégyellném őket, vagy elégedetlen lennék velük, erről szó sincs, hanem mert képtelen vagyok elviselni, hogy bárki rólam beszéljen. Egyáltalán nem szeretem, amikor pusmognak rólam, és legfőképpen azt gyűlölöm a legjobban, amikor dicsérgetnek, elismernek, magasztalnak stb.


Meglepő, vagy sem, a kritikát sokkal jobban tolerálom, s annak ellenére, hogy konfliktuskerülő alkat vagyok, olykor mégis szeretek vitába szállni is - mint ahogyan itt, GYK-n is teszem.


Szívesebben kezdek vitatkozni, kommunikálni olyanokkal, akik ellenséget, rosszat látnak bennem, s a kritikájuk elfogult célpontja vagyok, mint azokkal a nőkkel, akiktől kapnám sorra a bókokat. Egyből recsegni kezdenek az agyamban a fogaskerekek, hogy miért dicsér, miért illet elismerő szavakkal, s olyankor vagy azt feltételezem az illető nőről, hogy hazudik, és nem akarja őszintén elmondani a problémáit velem kapcsolatosan.


Szóval a hitetlenkedésemnek köszönhetően nem szeretem nagydobra verni magam, nem szeretek "valaki" lenni, mert tökéletesen elvagyok magamban így, egy "senkiként", és például ismerkedésnél sem szeretném egyetlen nőtől sem, hogy világgá kürtölje, hogy velem ismerkedik.


Mit gondolna egy nő akkor, ha kulturáltan a föntebbiekre megkérném?


2015. jan. 24. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, én pasiként nagyon kiakadnék, ha egy nö ilyet kérne...
2015. jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1: Mert te azt gondolnád, hogy VELED van baja. Az én esetemben pont inkább a fordítottja áll fenn.
2015. jan. 24. 11:02
 3/9 anonim válasza:

Én nem akadnék ki. Sőt..lassan 11 hónapja vagyunk együtt a párommal és nem igazán tudják ezt az emberek. Neki tudja egy barátja, nekem is egy barátnőm, az ő családja és az én szüleim, de a testvérem már nem. Nekünk ez így jó, ha találsz valakit, aki úgy gondolkodik ahogy te, akkor biztos nem fog ez gondot okozni.

18/L

2015. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna, én se szeretem nagy dobra verni az ilyesmit. persze azért van egy határ, mondjuk ha többéves kapcsolatot is titkolni szeretnél, azért azt szerintem senki nem viselné túl jól. de kicsit paranoiás vagy szerintem.
2015. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na ezt nekem nem adná be senki. Úgysem hallod amikor rólad beszél, akkor meg nem mindegy? Szerinted hányan beszélnek rólad a hátad mögött? Vagy az összes ismerősödnek megmondtad, hogy nem kerülhetsz szóba náluk? Lehet, hogy egy jó pszichológus segíthetne megoldani a problémádat.
2015. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát kérdező ez kb elkerülhetetlen, ha akár 1-nél több embert ismersz. Amúgy meg ha soha se beszélnek rólad, nem is gondolnak rád, max ilyen "hmmm ja van az a srác is, nem tom mi van vele, nem is érdekel" szint lehet.


ki kíváncsi valakire akiről még csak nem is beszélhet, max privátban mintha valami titkos találka lenne, akkor is csak vele nem róla.

2015. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6: "ja van az a srác is, nem tom mi van vele, nem is érdekel"


Pedig elhiheted, hogy totálisan meg tudnék ezzel elégedni, ha csak ennyit említenének meg rólam!

2015. jan. 24. 14:58
 8/9 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de veled valami nagyon nem stimmel. utálod, ha valaki rólad beszél, főleg, ha jót mond, és nem rosszat. szívesebben beszélgetsz téged utáló emberekkel, mint dícsérőkkel...

engem inkább ennek az oka aggasztana, és nem éreznélek teljesen épnek mentálisan. ez lenne kizáró ok, nem az, hogy nem akarod nagy dobra verni.

2015. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En sem szeretem ha kozeppontban vagyok. En legyek csak a lany aki a padban olvas vagy beszelget a (kicsi) barati tasasagaval. Ugyh siman meg tudnam erteni ;) mindenkinek mashogy mukodik az agya ugyh akire te gondolsz lehet h furcsan fog nezni de lehet h megerti majd. Mondenesetre hajra :D
2015. ápr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!