Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, mit szóltok ehhez? 17/L

Fiúk, mit szóltok ehhez? 17/L

Figyelt kérdés
Ha nem vagyok plázacica,de normálisan öltözködöm. Szerény vagyok és nem tartom magam hülyének azért,mert nem olvadok be a mai magamutogatós trendbe. Eléggé zárkózott vagyok és félénk,de ha valakiben bízom,akkor sokat tudok beszélni.

2015. jan. 25. 13:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem minden lánynak hasonlónak kellene lennie:)

Nem azért venni Ifost meg NikeAir szarokat mert az a menő.

Szerintem biztos jó fej lehetsz, csak nyílj meg valakinek:)

2015. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
23%

igen gáz vagy. :D

Amúgy első két szó után else olvastam mert láttam hogy egy hülyeségxD

2015. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
47%

na jó most hogy elolvastam adok egy értelmes választ.

Minden fiúknak más a véleménye rólad .Pl.: egy olyan fiúnak aki meg pont hogy követi a maga mutogatós trendet meg játsza az agyát, nem valószínű hogy befogsz jönni ami nem is baj, mert hosszútávon úgyse működne a kapcsolat mivel más az értékrendetek.Viszont nagyobb valószínűség van arra, hogy egy magadhoz hasonló fiút találj. Ez pont így működik egy butuska plázacicánál is, mert hasonló értelmi szintű kigyúrt macsót fog találni, nézd meg a párokat ha még nem tűnt fel. Tehát mindenki jól jár, mindenki megtalálja a magához valót, tehát ha eddig aggódtál most már tudod hogy nem kell :D

2015. márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
89%
Rád férne egy dugás.
2015. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!